Julia Wieniawa w lateksowym płaszczu Julia Wieniawa w lateksowym płaszczu Julia Wieniawa w lateksowym płaszczu Julia Wieniawa w lateksowym płaszczu Julia Wieniawa w lateksowym płaszczu
Julia Wieniawa w lateksowym płaszczu
Skusicie się?
1/5
Julia Wieniawa w lateksowym płaszczu


Niekiedy trendy bywają zaskakujące (czy parę lat temu ktokolwiek by pomyślał, że w 2018 roku fajność butów jest wprost proporcjonalna do ich brzydoty?). Tego sezonu projektanci od Balenciagi, Off-White czy Chanel aż po Valentino wzięli na warsztat materiał, którego raczej nikt nie skojarzyłby z paryskim wybiegiem, lecz raczej sklepem erotycznym dla dorosłych. Naturalnie mamy na myśli lateks.

 

Więcej: Fani ostro o zdjęciu Julii Wieniawy. W tym makijażu wygląda na... 40 lat?

 

Tylko że ta lśniący, sztuczny materiał – choć oczywiście odlotowy – nie należy do zbyt łatwych w noszeniu i wplecenie go w codzienną stylizację może skończyć się niezręcznie.

 

Więcej: Julia Wieniawa pokazała odważne zdjęcie z Karaibów. Co za ciało!

 

Na szczęście mamy Julię Wieniawę, która nie tylko właśnie postanowiła podciąć swoje popisowe, brązowe fale, lecz została również sfotografowana w lateksowym płaszczu, który pochodzi z waszej ulubionej sieciówki – i który kosztuje mniej niż kolacja dla dwojga w restauracji. W sam raz na walentynki ;-). Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie o nim wiedzieć.

 

Więcej: Julia Wieniawa w zestawie z Reserved! Taki sam nosi też... Marina

 

2/5
Julia Wieniawa w lateksowym płaszczu

 

Nie ma to jak włosy prosto po fryzjerze. Nowe, brązowe fale Julii Wieniawy powiewały na wietrze niczym na planie reklamy szamponu kiedy aktorka szła ulicą w swoim lateksowym płaszczu.

 

3/5
Julia Wieniawa w lateksowym płaszczu

 

Tego samego dnia – jeszcze przed podcięciem swoich popisowych fal – Julia wrzuciła fotkę w swojej stylizacji na Instagram. Poza jeansami z obciętymi nogawkami w stylu Vetements i czarnymi botkami, swój look aktorka podkręciła swoją torebką Nile od Chloe, która kosztuje 5539 zł.

 

4/5
Julia Wieniawa w lateksowym płaszczu

 

Jednak to jej lśniący, czarny płaszcz skradł nasze serca. Fason kurtki motocyklowej, lakierowana powłoka, obniżone ramiona i przeskalowany kołnierz – to musi być cudeńko od projektanta, prawda? Otóż nie!

 

5/5
Julia Wieniawa w lateksowym płaszczu

 

Ten odjechany płaszcz Julia upolowała nigdzie indziej jak w Reserved. W dodatku po znacznej obniżce – jego oryginalna cena wynosiła całkiem porządne 299,99 zł, jednak teraz został on przeceniony do 149,99 zł. Bierzemy!

 

Więcej na temat Julia Wieniawa