Julia Wieniawa w neonowej stylizacji
ONS.pl
1/5
Julia Wieniawa w neonowej stylizacji
ONS.pl


Rowerzyści używają jej żeby być widocznymi, a studenci zakreślają nią notatki. Ale czy neonową zieleń można nosić? Tego sezonu jest wręcz obowiązkowa! Limonkowe odcienie były mocnym akcentem niejednej kolekcji na wiosnę/lato 18 – pokazali ją Balenciaga, Delpozo, Armani, Jeremy Scott, John Galliano, Off-White oraz oczywiście Fenty Puma.

 

Więcej: Julia Wieniawa w butach z Deichmanna za mniej niż 100 zł

 

To, że jest w trendzie – to oczywiste. Ale jak stylizować ten niełatwy kolor i nie wyglądać przy tym, jak pracownik ochrony? Pozwólcie, że zademonstruje wam to Julia Wieniawa. Blady fiolet, neonowa zieleń i ognista czerwień – brzmi jak szaleństwo, prawda? A w takim połączeniu kolorów aktorka właśnie pojawiła się na imprezie marki L'Oréal. Czy wyszła z tej stylizacji obronną ręką?

 

Więcej: Julia Wieniawa 'Osobowością Roku 2018'! Zobaczcie kreacje gwiazd na czerwonym dywanie

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby lepiej się przyjrzeć jej neonowej stylizacji.

 

Więcej: Julia Wieniawa w seksownej sukience z Mohito. Jest przepiękna i nadal dostępna!

 

2/5
Julia Wieniawa w neonowej stylizacji
ONS.pl

 

Modny odcień limonkowej zieleni prezentuje się najlepiej w towarzystwie stonowanego fioletu. Te dwie wzajemnie komplementujące się barwy były podstawą looku Julii Wieniawy, który stworzył dla niej stylista Bartłomiej Indyka.

 

3/5
Julia Wieniawa w neonowej stylizacji
ONS.pl

 

Aktorka miała na sobie neonowozielony top z piankowej tkaniny technicznej, który był w trendzie na motocrossową estetykę lansowaną przez Fenty Puma czy Tommy'ego Hilfigera, ale jednocześnie elegancki.

 

4/5
Julia Wieniawa w neonowej stylizacji
ONS.pl

 

Do swojego jaskrawego topu aktorka dobrała bladofioletową spódnicę z lśniącej, lakierowanej skóry. Maksymalistyczna falbana i wysoki stan również dodały stylizacji Wieniawy bardziej oficjalny wydźwięk.

 

5/5
Julia Wieniawa w neonowej stylizacji
ONS.pl

 

To odważne połączenie kolorów Wieniawa postanowiła popchnąć o krok dalej, dobierając do niego kuferkową torebkę oraz sandałki w kolorze ognistej czerwieni. Co myślicie o jej barwnej stylizacji?

 

Więcej na temat Julia Wieniawa