Julia Wieniawa w gorsecie na imprezie Joya
ONS.pl

Julia Wieniawa w najodważniejszej kreacji wieczoru! Ten gorset to nie wszystko, musicie zobaczyć rozcięcie w jej sukni!

Julia Wieniawa w gorsecie na imprezie Joya
ONS.pl

Julia Wieniawa była jedną z gwiazd, które zjawiły się na imprezie JOY Influencer Roku 2019. Gwiazda, która słynie ze swojego wyczucia mody i chęci do eksperymentowania z ciuchami, jak zwykle zrobiła wrażenie swoją stylizacją. Julia Wieniawa postawiła na wyjątkowo odważny look - suknię w kolorze nude z seksownym gorsetem i satynowym dołem. Nie tylko gorset robił wrażenie, ale i mocne rozcięcie w jej kreacji! Zobaczcie poniżej, jak wyglądała Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa w seksownej stylizacji na gali Joya

Julia Wieniawa od dawna jest już uważana za jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Mimo młodego wieku, aktorka i piosenkarka jest już prawdziwą trendsetterką. Na co dzień stawia na modne stroje, którymi w prosty sposób można się inspirować, a na gale i branżowe imprezy wybiera odważne i zwracające uwagę looki.

Tak było i na imprezie Joya, gdzie Julia Wieniawa postawiła na seksowną stylizację z gosetem w roli głównej. Całość sprawia nieco bieliźniane wrażenie, co oczywiście od dawna jest hitem. Obok odważnego dekoltu również satynowy dół zwracał uwagę mocnym, niemal sięgającym biodra, rozcięciem.  Sukienka Julii Wieniawy pochodzi z kolekcji Madonna Atelier. Podoba się wam Julia Wieniawa w takim wydaniu? 

 

Julia Wieniawa  na imprezie Joya
ONS.pl

Julia Wieniawa w seksownej stylizacji na imprezie Joya
ONS.pl

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44