manicure jamnik Metaliczne paznokcie Red Lipstick Monster Gigi Hadid na gali Met 2016 Metaliczne paznokcie @nailsbyjoanika Metaliczna paznokcie @alice_nails_makeup
manicure jamnik
1/8
manicure jamnik

Julia Wieniawa wie jakie trendy w manicurze obowiązują w tym sezonie. Chętnie wykorzystuje swój profil na Instagramie, żeby dzielić się swoimi nowymi paznokciami. Tym razem aktorka pochwaliła się ultra-połyskującym manicurem, który jest najgorętszym trendem urodowym tego sezonu.

Zobacz też: Chcesz poznać najnowsze trendy w malowaniu paznokci? Zobacz!

Zapomnij o paskach czy kratkach na płytce paznokcia. Teraz wszyscy decydują się na metaliczny look. Kto zrobił sobie lustrzane paznokcie? Zajrzyj do naszej galerii, żeby się dowiedzieć!

Zobacz też: Najdziwniejszy trend w manicure: paznokcie z... futerkiem! Hit czy kit? Zobacz i OCEŃ!

2/8
Metaliczne paznokcie Red Lipstick Monster
@redlipstickmonster

Lustrzana tafla, efekt chromu, szklane paznokcie – każde z tych określeń odnosi się do nowego gorącego trendu w manicurze, który sprawi, że twoje paznokcie będą wyglądały jak wypolerowany na błysk metal!

 

3/8
Gigi Hadid na gali Met 2016
East News

Gigi Hadid i Beyonce, ale również i nasze influencerki – Jessica Mercedes, Maffashion czy Red Lipstick Monster oszalały na punkcie połyskującego manicure'u. Metaliczne paznokcie noszą już wszyscy.

4/8
Metaliczne paznokcie @nailsbyjoanika
@nailsbyjoanika

Nie wierzysz? Zajrzyj zatem na Instagram, gdzie pod hashtagiem #mirrornails znajdziesz kopalnię urodowych inspiracji na ultra-połyskujący manicure.

5/8
Metaliczna paznokcie @alice_nails_makeup
@alice_nails_makeup

Setki blogerek, youtuberek i instagramerek urodowych wprost oszalało na punkcie lśniących paznokci.

6/8
Metaliczne paznokcie Julii Wieniawy
@juliawieniawa

Julia Wieniawa wybrała delikatny, ciepły odcień latte i spiłowała sobie paznokcie na kształt migdała. Spodobały się Antkowi Królikowskiemu? ;)

7/8
Metaliczne paznokcie Lucy Hale
@lucyhale

Chociaż aktorka zafundowała sobie swój nowy look w salonie, nie ma najmniejszego problemu żebyś zrobiła go sama w domu.

8/8
Metaliczne paznokcie Kylie Jenner
@kyliejenner

Jeśli marzy ci się manicure w stylu #mirrornails użyj chromowanego lakieru, metalicznych naklejek lub proszek z pigmentem, który wcierasz w polakierowaną płytkę paznokcia.