Antek Królikowski i Julia Wieniawa
East News

 

Pamiętacie ostatnie wspólne wyjście Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego na balu charytatywnym promującym akcję Cała Polska Czyta Dzieciom? Chociaż wówczas skupiliśmy się głównie na tym, że para młodych aktorów wygląda razem absolutnie uroczo – co wciąż podtrzymujemy – ominęliśmy wtedy jeden istotny detal.

 

Antek Królikowski i Julia Wieniawa
East News

 

Czy zwróciliście uwagę na odjechaną torebkę z wikliny, którą Julia Wieniawa trzymała w ręku? Supermodny, półksiężycowy kształt, intrygujący, przeźroczysty look no i kojarząca się z klimatami boho estetyka – szczególnie w połączeniu z kwiatowym printem sukienki aktorki, spod której widać było czarny, koronkowy gorset.

 

Torebka Cult Gaia, 460 zł
Mat. prasowe

 

Musicie wiedzieć, że ekologiczne torebki amerykańskiej marki Cult Gaia absolutnie wzięły szturmem międzynarodową blogosferę! Znajdziecie je na każdym liczącym się Instagramie, blogu czy lookbooku – a ich popularność polega w równym stopniu na intrygującej stylistyce i kojarzącym się z wakacjami nad oceanem luzem, co na ich niewielkiej cenie, która wynosi równiutkie 460 zł.

 

Jessica Mercedes z torebką Cult Gaia
Instagram


 
Skąd to wszystko wiemy? Kiedyś już wam o nich pisaliśmy! Wówczas z torebką kalifornijskiej marki pokazała się zawsze tropiąca trendy Jessica Mercedes. Influencerka zestawiła ją wtedy w letnim looku z asymetryczną, pasiastą sukienką z falbaną przy dekolcie i białymi sandałkami typu peep-toe z fantazyjnymi skrzydełkami.

 

W wydaniu letnim czy wieczorowym – czyje stylizacje z wiklinową torebką Cult Gaia bardziej się wam podoba?

 

Więcej na temat Jessica Mercedes Julia Wieniawa