Julia Wieniawa i Karolina Gilon pojawiły się ostatnio na pokazie nowej kolekcji kultowej marki Big Star. Obie uznały, że najlepszą stylizacją na taką okazję będą jeansowe ubrania. Julia Wieniawa postawiła na ciemniejszy odcień, zaś Karolina Gilon wybrała nieco jaśniejszą wersję. Która ze stylizacji skradła wasze serce? Zdecydujcie głosując w naszym pojedynku! 

Julia Wieniawa na wspomnianej imprezie wyglądała niczym dziewczyna wyjęta rodem z teledysków z lat 90. Aktorka postawiła na oversize'ową kurtkę jeansową, pod którą założyła granatowy top odsłaniający jej idealnie wyrzeźbiony brzuch. Julia Wieniawa wybrała także hit lat 90. - jeansy z rozszerzanymi nogawkami. Kiedyś dziewczyny szalały na ich punkcie! Później zostały one wyparte przez rurki. Całość Julia Wieniawa uzupełniła jeansowym kapelusikiem z oldschoolowym logiem marki Big Star. Coś nam się wydaje, że już niedługo ulice zapełnią się dziewczynami, które będą wyglądały podobnie!

Karolina Gilon wybrała nieco bardziej stonowaną wersję. Do jasnej kurtki jeansowej założyła podobny, granatowy top oraz spodnie z węższymi nogawkami. Stylizację uzupełniła czarnymi, wygodnymi sneakersami. Dobry wybór?