Julia Wieniawa w futrzanych klapkach Dezzee Marina i klapki z futrem od projektantów Julia Wieniawa i Antek Królikowski Klapki Julii Wieniawy z Deezee Klapki z futrem Deezee Julii Wieniawy oraz inne klapki z futrem Deezee
Julia Wieniawa w futrzanych klapkach Dezzee
1/5
Julia Wieniawa w futrzanych klapkach Dezzee

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, włochate stopy są w tym sezonie modne. Nie wierzycie? Zobaczcie zdjęcia z pokazów Celine, Miu Miu, kolekcję Rihanny dla Pumy oraz oczywiście... najnowsze zdjęcia Julii Wieniawy.

 

Więcej: Gwiazdy pokochały... futrzane klapki. Założyłabyś podobne?

 

Tropienie trendów – i sprytne przemycanie ich do swojej garderoby – ta  19-latka zdaje się mieć we krwi. A przy tym jest ekonomiczna – jej model włochatych klapków to bynajmniej nie Chloe, a prawdziwa okazja.

 

Więcej: 12 trendów, o których powinnaś zapomnieć w 2017 r.

 

Wiemy gdzie je kupiła! Zajrzyjcie do naszej galerii aby się dowiedzieć.

 

Więcej: To jeden z najbardziej kobiecych trendów tego lata. Pokochały go Julia Wieniawa i Iga Lis

 

2/5
Marina i klapki z futrem od projektantów

Włochate klapki jak u Wielkiej Stopy to trend sezonu. Nie wierzycie? Na zdjęciu buty z letniej kolekcji Miu Miu, Chloe oraz Givenchy. Noszą je naprawdę wszystkie ikony mody, Rihanna, Gigi Hadid czy Kylie Jenner, za nic robiąc sobie ich komiczny wygląd. W Polsce w futrzanych klapkach sfotografowano Karolinę Gilon oraz Marinę. Dystans do siebie przede wszystkim.

3/5
Julia Wieniawa i Antek Królikowski

Aktorka została sfotografowana w drodze na plażę ze swoim partnerem, Antkiem Królikowskim. Chociaż, naturalnie, obydwoje wyglądali uroczo, to właśnie Julii należą się propsy za przemyślaną stylówę. Aktorka skontrastowała biały total look (dodatkowy punkt za ironicznie staroszkolny t-shirt Levisa)  z czarnymi, futrzastymi klapkami. Kto je sprzedaje?

4/5
Klapki Julii Wieniawy z Deezee

Chociaż po wpisaniu w Google hasła „furry slides" ujrzymy 459000 wyników – a część z nich to ekstrawaganckie, drogie modele niekiedy z prawdziwym futrem, to młoda aktorka wybrała przystępny cenowo model polskiej marki Deezee. Ich zdecydowaną przewagą nad designerskimi wersjami jest sztuczne futro, a co za tym idzie – na ich produkcji nie ucierpiały żadne zwierzęta.

5/5
Klapki z futrem Deezee Julii Wieniawy oraz inne klapki z futrem Deezee

Klapki Julii „Bilston" kosztowały zaledwie 49 zł. Kosztowały – ponieważ są już niestety niedostępne. Ale nie ma powodów do smutku! Deezee nadal sprzedaje niemal identyczny model What The Faux. Kosztuje on 59,99 zł i jest dostępny w 6 wersjach kolorystycznych. Poza nimi, polski sklep sprzedaje także inne, inspirowane designerskimi modelami futrzane klapki. Wiecie co robić!