Zaskakująco, na wczorajszej premierze nowego filmu Polsatu „Narzeczony na niby" ciężko było uświadczyć suknię. Choć przywykliśmy do widoku gwiazd w sukniach podczas wieczorowych eventów, większość aktorek z nowego filmu przybyło na imprezę w kompletach, garniturach bądź spódnicach.

 

Więcej: Gwiazdy na premierze filmu „Narzeczony na niby”. Zobacz, kto się pojawił!

 

Dlatego też dwie aktorki wyróżniły się z tłumu intrygującymi kreacjami. Zarówno Julia Kamińska jak i Kasia Warnke postawiły na zmysłowe, eleganckie suknie – pierwsza z pań na czarną, natomiast druga – białą.

 

Julia Kamińska i Kasia Warnke
East News

 

Więcej: Piotr Stramowski w nowej komedii romantycznej! „Narzeczony na niby” wkrótce w kinach! Zobacz kulisy powstawania filmu. VIDEO

 

Julia Kamińska – która gra w filmie główną rolę – postawiła na zmysłową kreację składającą się z dopasowanej sukienki mini bez rękawów i z wysokim kołnierzem oraz długiego, prześwitującego trenu z delikatnej siateczki. Do swojej czarnej sukni aktorka dobrała minimalistyczne sandałki, małą kopertówkę oraz dyskretną biżuterię.

 

Julia Kamińska i Kasia Warnke
East News

 

Więcej: To będzie hit 2018 roku! Mamy pierwszy zwiastun filmu „Narzeczony na niby”! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Z kolei Kasia Warnke – która na premierze towarzyszyła swojemu mężowi Piotrowi Stramowskiemu – podkreśliła swoją posągową urodę drapowaną białą kreacją maksi z długimi rękawami, koszulową górą i długim szalem związanym na supeł na szyi.

 

Czerń czy biel? Która z aktorek wyglądała lepiej?

 

Więcej: „Ja nie widzę takiej potrzeby”. Piotr Stramowski zabrania Katarzynie Warnke rozbieranej sesji w „Playboyu”?