To oficjalne – welur powrócił do łask i wprost nie możemy opanować naszej radości! Ten wspaniały materiał wybrały ostatnio Joanna Przetakiewicz i Maja Sablewska – stawiając na tę samą sukienkę.

Co to za kiecka? Po raz pierwszy mogliśmy podziwiać to welurowe cudeńko na grudniowym pokazie Mind Blow marki La Mania. I był to bodaj najmocniejszy punkt całej kolekcji.

 

Zobacz też: Widzieliście Przetakiewicz na imprezie Vivy? To oficjalne: welur powrócił! SHOPPING

 

Przetakiewicz i Sablewska w sukience La Mania
East News

 

Więcej: Bling bling! Te gwiazdy zachwyciły na 20-leciu Vivy! Ale która z nich wyglądała najlepiej? PLEBISCYT

 

Tego samego wieczoru w tej romantycznej, gotyckiej kreacji wystąpiła Maja Sablewska. Stylistka i gwiazda TVN przybyła na pokaz w ultramarynowej sukience z opuszczonym na ramiona dekoltem i głębokim wcięciem z przodu. Dobrała do niej wysokie, metaliczne kozaki na obcasie w złotym kolorze i noskami w szpic. Bardzo Balenciaga!

 

Zobacz też: Maffashion, Sablewska, Jakóbiak i inni na Fresh Fashion Awards! ZDJĘCIA

 

Wygląda na to, że sukienka Courty 2, którą na stronie La Manii można kupić za 2690 zł to także ulubieniec samej Joanny Przetakiewicz. Projektantka i dyrektor kreatywna marki założyła ją na 20-te urodziny Vivy! i wyglądała fenomenalnie! Jej stylizacja, choć równie prosta co Sablewskiej, różni się butami. Do swojej welurowej sukienki Przetakiewicz dobrała srebrne sandałki na szpilce.