Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak
Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak
ONS.pl
1/5
Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak
ONS.pl

 

Czekacie na nową edycję programu „Azja Express"? My zdecydowanie tak. Po pierwsze, w drugim sezonie gwiazdy zostały wysłane do słynących z ekstremalnych warunków i nierówności społecznych Indii. A po drugie? Będziemy mogli obserwować jak po ulicach Bombaju czy Delhi biega Joanna Przetakiewicz, do tego w towarzystwie Łukasza Jakóbiaka.

 

Więcej: „To czas, gdy trzeba zawalczyć o siebie!”, mówią Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Czy na co dzień żyjąca w luksusach projektantka mody poradzi sobie w spartańskich warunkach indyjskich slumsów? Tego dowiemy się dopiero 6 września, kiedy TVN wyemituje pierwszy odcinek show.

 

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis opowiedziały nam o swojej wielkiej przyjaźni. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Ale już teraz możemy się przyjrzeć stylizacji Joanny Przetakiewicz na konferencji najpopularniejszego programu TVN. Wiemy skąd jest jej sukienka i ile kosztuje! Dowiecie się tego przeglądając naszą galerię.

 

Więcej: Dlaczego przyjaźń damsko-męska jest ważna dla Hanny Lis i Joanny Przetakiewicz? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Więcej: Bijoch, Piróg, Przetakiewicz... Tak gwiazdy „Azja Express 2” pozowały w sesjach VIVY!

2/5
Joanna Przetakiewicz
ONS.pl

 

Joanna Przetakiewicz jest jedną z uczestniczek drugiej edycji show „Azja Express". Ciekawe jak projektantka poradzi sobie z niełatwymi warunkami, które panują w Indiach?

 

3/5
Joanna Przetakiewicz
ONS.pl

 

W chwili obecnej możemy potwierdzić jedynie to, że dyrektor kreatywna marki La Mania wyglądała szałowo na konferencji zapowiadającej nowy sezon „Azji Express". Postawiła na ponadczasową zmysłowość ostrej czerwieni. Jej asymetryczna, krótka sukienka na ramiączkach miała długie rękawy i podkreślający talię, drapowany krój. Wyglądała wspaniale, szczególnie w połączeniu z prostymi sandałkami z czarnego zamszu i wiązaniem w kostce. No i indyjską opalenizną.

4/5
Joanna Przetakiewicz
ONS.pl

 

Kto sprzedaje takie kreacje? Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że Joanna Przetakiewicz postawiła na własny projekt. Ta wystrzałowa czerwona kiecka nosi nazwę Trinette i pochodzi z kolekcji La Mania na jesień/zimę 17. Jej cena? Wcale nie jest aż tak wysoka jak myślicie – kosztuje 1590 zł.

 

5/5
Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak
ONS.pl

 

Na ściance Joanna chętnie pozowała ze swoim partnerem z telewizyjnego show – znanym z "afery wizualizacyjnej" Łukaszem Jakóbiakiem. Ciekawe czy dobrze się dogadywali w podróży po Azji? ;-)