Joanna Kulig biust
Co powiedział nam Robert Czerwik?
1/4
Joanna Kulig biust

 

Joanna Kulig ostatnio jest na ustach wszystkich. Nie tylko ze względu na swoje świetne dokonania zawodowe, ale również z powodu... biustu! Internauci oraz niektórzy projektanci ostro wypowiedzieli się na temat kreacji, którą Joanna Kulig miała na sobie na imprezie zorganizowanej po wręczeniu Złotych Globów. Aktorce zarzucono między innymi, że przez zły dobór sukienki zniekształciła swoją sylwetkę. Co sądzą o tym inni projektanci? Jeden z nich w rozmowie z party.pl ostro bronił Joanny Kulig. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Joanna Kulig olśniewa wyglądem w Hollywood! Kto dba o jej makijaż i fryzurę?

2/4
Joanna Kulig
East News

 

To właśnie ta błyszcząca sukienka projektu Caroliny Herrery wywołała prawdziwą burzę w internecie. Sporo osób zarzuciło bowiem Joannie Kulig, że stawiając na tę kreację, zaburzyła swoją sylwetkę. Wśród osób, które skrytykowały tę stylizację, znalazł się między innymi Piotr Sałata, współzałożyciel marki Thecadess, a prywatnie przyjaciel Lary Gessler. Projektant nie szczędził gorzkich słów gwieździe "Zimnej wojny". 

 

Asia Kulig jest teraz o tyle w trudnej sytuacji, że jest w mocno zaawansowanej ciąży, do tego zawsze była posiadaczką dużego biustu, a teraz jest on jeszcze większy. Wtedy należy odsłonić dekolt, dzięki któremu zachowuje się proporcje. Im więcej pokażemy ciała, tym stylizacja wydaje się lżejsza - twierdzi Piotr Sałata w rozmowie z Plejadą. 

 

Bohater programu "Ameryka Express" zasugerował, że Joanna Kulig może mieć kompleksy ze względu na swój duży biust. 

 

- W sytuacji ciąży, myślę, że jej stylizacje są w porządku - złagodził jednak swoją wypowiedź Piotr Sałata.

 

Zapytaliśmy innego znanego projektanta, jak on ocenia styl Joanny Kulig. Ku naszemu zdziwieniu miał całkiem inne zdanie niż Piotr Sałata. Co powiedział w rozmowie z party.pl? Zobaczcie kolejny slajd! 

3/4
Facebook

 

Tylko u nas! Robert Czerwik o stylu Joanny Kulig

 

Robert Czerwik to znany polski projektant, który ubiera takie gwiazdy, jak choćby Marta Manowska czy też Natalia Szroeder. Zapytaliśmy go, co sądzi o stylu i kreacjach Joanny Kulig, o których wszyscy tak ochoczo dyskutują. Swoją odpowiedzią zamknął usta wszystkich hejterów! 

 

- Joanna to nasze dobro narodowe. Wspaniała, skromna i utalentowana, naturalna i pełna charyzmy. W Stanach pracuje z najlepszymi w swoim fachu, za to w naszym kraju spotyka się z falą krytyki. Moim zdaniem długa suknia od Caroliny Herrery była strzałem w dziesiątkę. Piękny kolor, wspaniała faktura tkaniny, idealnie dobrana stylizacja. Głównym zarzutem polskich krytyków był zabudowany biust kreacji. Sugerowano jej, że dekolty są najlepszym rozwiązaniem. Pamiętajmy jednak o komforcie użytkowania każdego stroju. Nie możemy na siłę nikogo zmusić do epatowania biustem. Uwielbiam właśnie tę uśmiechniętą, rozpromienioną i pewną siebie Joannę! Z dekoltem i bez! - przekonuje nas Robert Czerwik.

 

Zgadzacie się z jego zdaniem?

4/4
Joanna Kulig na premierze filmu "Zimna wojna"
ONS

Jak myślicie, czy Joanna Kulig ma szansę zdobyć w tym roku Oscara? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Joanna Kulig