• BZ

Joanna Krupa dwa razy wychodziła na imprezy halloweenowe - w dwóch różnych kostiumach! Bardzo odważne, a który lepszy?

 

Nasza seksowna przedstawicielka w Hollywood, Joanna Krupa, w tym roku dwa razy obchodziła Halloween. Raz - kilka dni temu podczas dorocznej imprezy magazynu "Maxim", drugi raz - we właściwy Halloween - na imprezie w Los Angeles. Oczywiście ubranie się dwa razy w to samo nie wchodziło w grę. Mamy więc do wyboru jej dwie przebierane stylizacje. W której wygląda lepiej?

 

Zobacz: Tak bawiły się gwiazdy na Halloween! Zobaczcie ich szalone przebrania. Czy rozpoznacie, kto się pod nimi kryje? ;)

 

Na imprezę Maxima sprzed ponad tygodnia w LA Center Studios Joasia wystylizowała się na... tu zdania są podzielone. Sama Krupa pisze o "greckiej bogini" i o Kleopatrze. Też nie wiemy którą z nich była bardziej. Tak czy inaczej na kostium złożyły się biżuteria od Kamal Beverly Hills i bardzo wiele pokazująca kreacja od Stello:

Joanna Krupa w przebraniu halloweenowym
East News

 

We wtorek wystąpiła w dużo bardziej współczesnej wersji - seksownie opięta czernią niczym Olivia Newton John w roli Sandy z "Grease". Stylizacji dopełniał... kopcący ciągle papieros.

Joanna Krupa w przebraniu halloweenowym
East News

 

W której wersji Joasia podoba Wam się bardziej?


Może Cię również zainteresować:

Joanna Jabłczyńska została skrytykowana za muzyczną niespodziankę na ślubie Joanny Krupy. Co sama o niej mówi?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut