Joanna Koroniewska jako muza duetu Paprocki & Brzozowski na gali Flesz Fashion Night 2019
ONS.pl

Zjawiskowa Joanna Koroniewska jako muza duetu Paprocki&Brzozowski na Flesz Fashion Night 2019

Joanna Koroniewska jako muza duetu Paprocki & Brzozowski na gali Flesz Fashion Night 2019
ONS.pl

Joanna Koroniewska została muzą duetu Paprocki&Brzozowski podczas 8. edycji Flesz Fashion Night! Aktorka, która od lat uchodzi za jedną z najbardziej stylowych polskich gwiazd, zaprezentowała się podczas imprezy w niezwykle kobiecej, biało-czarnej kreacji, która doskonale podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. Uwagę zwracały modne drapania na biuście oraz ozdobny pas. Całość aktorka uzupełniła kobaltowymi szpilkami. 

Joanna Koroniewska wyglądała dzisiejszego wieczora zjawiskowo. Dla Mariusza Brzozowskiego i Marcina Paprockiego to już kolejna kreacja przygotowana na Flesz Fashion Night. Muzami projektantów były m.in. Paulina Krupińska, Marcelina Zawadzka, czy Julia Wieniawa, która rok temu wystąpiła w krótkiej seksownej sukience z mocnym przekazem.

Joanna Koroniewska na Flesz Fashion Night - 2019

Flesz Fashion Night to jedna z najbardziej znanych imprez modowych w Polsce. Na wybiegu możemy zobaczyć stylizacje z nowych kolekcji znanych polskich projektantów, oprócz Paprockiego i Brzozowskiego również MMCŁukasza Jemioła, Ranity Sobańskiej, Lidii KalityMariusza Przybylskiego, Martyny Sowik, Agnieszki MaciejakMacieja Zienia, czy Izabeli Łapińskiej. Każdy z nich przygotował specjalnie na ten imprezę kreację dla swojej gwiazdy. 

Zobacz więcej zdjęć Joanny Koroniewskiej w kreacji od duetu Paprocki&Brzozowski:

Joanna Koroniewska na gali Flesz Fashion Night 2019
ONS.pl

Podoba wam się jej kreacja? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Joanna Koroniewska na gali Flesz Fashion Night 2019
ONS.pl

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47