Za nami dwa długo wyczekiwane śluby! Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak, oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powiedzieli sobie TAK. Zarówno Agnieszka, jak i Małgosia wyglądały pięknie podczas swoich ślubów. My postanowiliśmy zapytać Joannę Horodyńska, która ślubna stylizacja bardziej przypadła jej do gustu. Modowa ekspertka w rozmowie z Party.pl oceniła suknie gwiazd TVN i stylizacje ich mężów. Agnieszka Woźniak-Starak czy Małgorzata Rozenek? Która, według Joanny Horodyńskiej, wyglądała lepiej w dniu ślubu?

Zdecydowanie Małgorzata Rozenek-Majdan. Chociaż nie jest to do końca moja estetyka, bo to jest taka klasyka gatunku ślubnego. Natomiast pasowała do bohaterki. I to jest istotne w tym wszystkim - przyznała Joanna Horodyńska. Natomiast u Agnieszki Woźniak-Starak był swego rodzaju eksperyment, który moim zdaniem nie wyszedł. Za dużo komplikacji, kombinacji, prób. Nie wiem zły doradca, absolutnie nie byłam w stanie tego zrozumieć. Takie silenie się na coś oryginalnego, natomiast u Małgosi ta klasyka wygrała.

Co jeszcze Joanna Horodyńska powiedziała przed naszą kamerą? Piotr Woźniak-Starak czy Radosław Majdan według niej lepiej zaprezentował się w ślubnej stylizacji? Posłuchajcie sami!

 

Joanna Horodyńska o ślubnych stylizacjach Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Woźniak-Starak

Joanna Horodyńska w czarnej sukience

Małgorzata Rozenek podczas ślubu

Małgorzata Rozenek w suknie ślubnej

Agnieszka Woźniak-Starak w dniu ślubu

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim