Jessica Mercedes projektuje dla River Island
ONS

Wielki sukces Jessiki Mercedes. Projektuje dla światowej marki!

Jessica Mercedes projektuje dla River Island
ONS

Blogerki wywołują w Polsce skrajne emocje. Jedni uważają, że wprowadzają świeże spojrzenie w skostniałym świecie mody, inni zaś niespecjalnie za nimi przepadają, krytykując ich styl. Ostatnio dość niepochlebnie na ich temat wypowiedziała się Joanna Horodyńska. Przypomnijmy: Horodyńska ostro o stylizacjach Jessiki Mercedes i Maffashion

Słowa krytyki nie przeszkadzają im jednak w osiąganiu kolejnych sukcesów. Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, Jessica Mercedes, podzieliła się właśnie ekscytującą dla niej wiadomością. Polka wygrała konkurs marki River Island i jako pierwsza blogerka na świecie zaprojektowała dla niej bluzę, która będzie sprzedawana na skalę międzynarodową. Bluza projektu Jessiki wejdzie do sprzedaży w sklepach River Island na całym świecie i online już na wiosnę przyszłego roku.

AAA! Udało się, wygraliśmy!!! Jestem pierwszą bloggerką na świecie, która będzie współpracować z River Island i zaprojektowała dla nich bluzę, a to wszystko dzięki Wam! To dla mnie ogromny zaszczyt, że reprezentowałam Polskę! A jeszcze bardziej cieszę się, że moja bluza będzie w sprzedaży we wszystkich krajach i sklepach River Island oraz online już tej wiosny! JEMERCED for RIVER ISLAND ️ Dziękuję! ️ Jaram się Rihanna, bój się! - napisała na swoim fanpejdżu szczęśliwa Jessica.


To już nie pierwszy raz, kiedy Jessikę doceniono na świecie. Jakiś czas temu jej stylizację wypatrzył i docenił amerykański magazyn Vanity Fair. Myślicie, że kolejny sukces na jej koncie zamknie usta krytykom?

Przypomnijmy, że dla River Island projektuje również Rihanna, z którą Jessica miała okazję imprezować. Zobacz: Mercedes i Maffashion na imprezie z Rihanną

Zobacz: Jessica Mercedes na okładce "Vogue'a"!

 

 

Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34