Jean Paul Gaultier Scandal Jean Paul Gaultier Scandal Jean Paul Gaultier Scandal Flakon perfum Jean Paul Gaultier Scandal Jean Paul Gaultier Scandal
Jean Paul Gaultier Scandal
1/6
Jean Paul Gaultier Scandal

Jean Paul Gaultier słynie ze skandali. Projektant szokuje od wielu lat i jest wręcz znany z szumu medialnego, który tworzy wokół swoich projektów. Nic dziwnego, że nowy zapach opatrzony został nazwą Scandal.

 

Więcej: Superman i Wonder Woman na misji specjalnej! Zoabcz limitowaną edycję zapachów Jean Paul Gaultier

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zanurzyć się w sensacjonalistyczny świat kampanii nowego zapachu od Jean Paul Gaultier – i dowiedzieć się ile kosztuje.

 

2/6
Jean Paul Gaultier Scandal

Dlaczego Scandal? To proste. To właśnie Jean Paul Gaultier założył facetom spódnice, zaprojektował dla Madonny słynny stożkowy stanik, na swój pokaz zaprosił spotkanych na ulicy przechodniów. Jako pierwszy zburzył granice podziału między płciami. Krótko mówiąc, zawsze uważał, że „polityczna poprawność” jest nudna.

3/6
Jean Paul Gaultier Scandal

Nowy zapach, jak zapewnia Jean Paul Gaultier, w ciągu dnia jest miodowy, świeży i apetyczny z wyraźnie wyczuwalną nutą gardenii i czerwonej pomarańczy. Z kolei nocą staje się zmysłowy i kuszący, kiedy nuty miodu łączą się z paczulą.

4/6
Flakon perfum Jean Paul Gaultier Scandal

Scandal opakowany jest w najbardziej kultową blaszaną puszkę na świecie, którą kojarzycie z innych zapachów od francuskiego projektanta. Tym razem Jean Paul Gaultier pokrył ikoniczną puszkę różowym aksamitem. Z kolei flakon nawiązuje kształtem do słynnego torsu, który pojawił się na opakowaniach zapachów Classique i Le Male. To właśnie jego nogi ;).

 

5/6
Jean Paul Gaultier Scandal

Ile kosztują nowe, skandaliczne zapachy od Jeana Paula Gaultiera? Oto gama i przykłądowe ceny kosmetyków z serii Scandal Jean Paul Gaultier:

Scandal EDP 30ml: 235 zł
Scandal EDP 50ml: 335 zł
Scandal EDP 80ml: 439 zł
Scandal żel pod prysznic 200ml: 125 zł
Scandal balsam do ciała 200ml: 125 zł

 

6/6
Nowy zapach Jean Paul Gaultier
Więcej na temat Jean Paul Gaultier