Jak powiększyć oczy makijażem? Najlepsze triki /Anna Sui Jak powiększyć oczy makijażem? Najlepsze triki /Balmain Jak powiększyć oczy makijażem? Najlepsze triki /Annakiki Jak powiększyć oczy makijażem? Najlepsze triki /Burberry
Jak powiększyć oczy makijażem? Najlepsze triki /Amanda Seyfried
East News

Trendy makijażowe są ważne, ale… równie istotne jest umiejętne podkreślanie makijażem urody. Dlatego jeśli uważasz, że masz za małe oczy i chciałabyś je powiększyć, z najmodniejszych makijaży wiosny 2020 wybierz te, które wizualnie je powiększą! Oto najlepsze triki prosto z wybiegów i podpatrzone u gwiazd.

Jak powiększyć oczy makijażem? Najlepsze sposoby

Makijażowe trendy na wiosnę 2020 to feeria kolorów! I wiele nowych sposobów na to, by twoje oczy wydawały się większe. Niezawodny będzie pastelowy, różowy makijaż, który rozjaśni spojrzenie, albo makijaż w jasnym odcieniu fioletu, który zrobi ci tę samą przysługę wieczorem i zawsze wtedy, kiedy będziesz mieć ochotę na wielkie lśnienie! Dobra wiadomość jest też taka, że aby wykonać wiosenny makijaż, nie musisz mieć całego arsenału kosmetyków - wystarczy skuteczny zestaw minimum.

Jak powiększyć oczy makijażem? Niezawodna i ponadczasowa metoda to mocno pomalowane rzęsy i subtelne smoky eye, jak u Amandy Serfried. Ale… nie zawsze chcesz mieć taki mocny makeup! Z wiosennych wybiegów 2020 wybraliśmy cztery makijaże, które powiększą oczy w subtelny, szybki sposób - idealny na co dzień!

1/4
Jak powiększyć oczy makijażem? Najlepsze triki /Anna Sui
East News

1. Rozbiel linię wodną

Pewnie słyszałaś, że bardzo mocne, ciemne kreski optycznie zmniejszają oczy. Za to jasne działają dokładnie odwrotnie! Oczy wydadzą się większe, jeśli jak u modelki Anny Sui linię wodną - czyli krawędź dolnej powieki - rozjaśnisz białą lub cielistą kredką. Uważaj tylko, by nie powstały żadne grudki, bo nadmiar kosmetyku może podrażnić oczy!

2/4
Jak powiększyć oczy makijażem? Najlepsze triki /Balmain
East News

2. Postaw na pastele

Jasne kolory mają bardzo przydatną umiejętność przybliżania i powiększania wizualnie obiektów. Tak, twoich oczu też! Dlatego maluj powieki jasnymi, rozbielonymi cieniami, jak u modelki Balmain dodając też wyrazistą plamę jasnego koloru w wewnętrznych kącikach oczu - to je optycznie rozsunie. 

3/4
Jak powiększyć oczy makijażem? Najlepsze triki /Annakiki
East News

3. Miej "mokre" powieki

Blask też potrafi przybliżać i powiększać. Dlatego w dni, kiedy nie masz ochoty na matowe, kolorowe powieki, zadbaj, by lśniły. Byle delikatnie! W ruchomą powiekę wklep odrobinę… bezbarwnego błyszczyka do ust. Sprawi, że wyda się większa, a lśnienie "wyciągnie" ją optycznie do przodu. Efekt? Większe oczy!

4/4
Jak powiększyć oczy makijażem? Najlepsze triki /Burberry
East News

4. Rozjaśnij wewnętrzne kąciki

Opcja dla minimalistki! Jeśli nie chcesz wcale malować oczu, a jednak uważasz, że powinny być większe, zrób tylko jedną rzecz - pod oczami i wewnętrznym kąciku rozprowadź odrobinę rozświetlającego korektora lub lekkiego podkładu. Tylko zadbaj, by dobrze połączył się z podkładem na reszcie twarzy! To trik z wiosennego pokazu Burberry - niewidzialny, ale działa!

 

Więcej na temat Amanda Seyfried makijaż