Twarze Olga Bołądź i Malwina Wędzikowska
East News, ons.pl

Zobaczcie jak oceniła stylizacje Olgi Bołądź i Malwiny Wędzikowskiej!

Twarze Olga Bołądź i Malwina Wędzikowska
East News, ons.pl

Szczere opinie Joanny Horodyńskiej nie podobają się wielu gwiazdom,  niektóre z nich twierdzą,  że stylistka potrafi tylko krytykować. W najnowszym numerze "Party" gwiazda wzięła pod lupę stylizacje Malwiny Wędzikowskiej i Olgi Bołądź z jesiennej ramówki Polsatu. Tym razem nie była taka surowa...

Okazuje się, że według Horodyńskiej Wędzikowska była najlepiej ubraną gwiazdą na imprezie. Ciężko jej było dopatrzeć się jakiegokolwiek błędu:

Podoba mi się dopracowanie tej stylizacji. Piękna suknia, której góra unosi się nierealnie na ciele. Włosy w stylu retro, świetliste fale plus makijaż, który również znajduje nić porozumienia z resztą. Jedynym innym kolorem jest bordowa torebka.

Na uwagę według gwiazdy zasłużyła też Olga Bołądź, która na czerwonym dywanie zaprezentowała się w biało-czarnym zestawie z sieciówki H&M.

Graficzne biało-czarne desenie, łączone bez konkretnego porządku, wracają. Odważnie można je "przeciąć" motywami zwierzęcymi. Olga skupiła się jednak na geometrii. Plusem jest fakt, że i góra, i dół są z grubej dzianiny. Może przez to mniej w tym elegancji, ale pojawiła się w dziewczęcość i brak zadęcia z powodu wyjścia na galę.

A Wam która się bardziej podoba?
Zobacz: Ponad 70 gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu

 

Malwina Wędzikowska w oscarowej sukience na jesiennej ramówce Polsatu

Malwina Wędzikowska w cielistej, długiej sukience na czerwonym dywanie z czerwoną torebką i czerwonych sandałach na szpilce
East News

 

Olga Bołądź w geometrycznym czarno-białym zestawie na ramówce Polsatu

Olga Bołądź w zestawie w geometryczne wzory, czarną torebką i czarnych butach na czerwony dywanie
ons.pl

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22