Modne fryzury 2019: różowe włosy/Delpozo
East News

Na różowo farbują włosy teraz nie tylko punkowie, ale i modelki na największych pokazach oraz gwiazdy, nie tylko rocka ;). Widać go też coraz częściej na ulicach. To naprawdę mocny trend! Podpowiadamy, jak go nosić, by wyglądać pięknie, a nie… dziwnie.

Jak farbować włosy na różowo?

Po pierwsze, z pełnym przekonaniem. To nie kolor dla niezdecydowanych! Nie musi być od razu neonowy, ale nawet pastelowy róż to prawdziwa rewolucja na głowie - warto to przemyśleć. Dlatego najpierw zrób różową koloryzację nietrwałą: szamponem, płukanką, farbą w spray'u… Możliwości jest wiele, i w drogerii, i u fryzjera. Ale to do niego idź koniecznie, jeśli już polubisz się z różem na głowie i zdecydujesz na trwałe farbowanie. Wymaga ono odbarwienia włosów (chyba, że jesteś jasną blondynką) i sporej wprawy w mieszaniu kolorów, by uzyskać dokładnie taki odcień, o jakim marzysz. A który wybrać? Najmodniejsze propozycje zobaczysz w naszej galerii!

 

raffaello_box
Mat.prasowe

1/5
Modne fryzury 2019: różowe włosy/La Petite Robe
East News

La Petite Robe

Jeśli dopiero myślisz o różowych włosach lub po prostu masz ochotę na jednorazowe szaleństwo, taka koloryzacja jest dla ciebie. Włosy po obu stronach przedziałka zostały pokolorowane zmywalną farbą (w spray'u, kredzie lub proszku) na ciemny róż. Uwaga, nieregularnie i nie od samej skóry! Taki zabieg tworzy na głowie piękny, ozdobny ornament.

2/5
Modne fryzury 2019: różowe włosy/MSGM
East News

MSGM

A to propozycja dla najodważniejszych: włosy są co prawda pastelowe, ale obcięte na zapałkę. Co tu dużo mówić, taka fryzura wymaga odwagi i… silnej osobowości. Zwróć uwagę, że modelka ma bardzo ciemne, szerokie brwi. I z takim uczesaniem wygląda to świetnie!

3/5
Modne fryzury 2019: różowe włosy/Marc Jacobs
East News

Marc Jacobs

Marc Jacobs proponuje na głowie różowe, blade pastele. To trudny kolor, więc oczekując takiego efektu, wybierz się koniecznie do fryzjera. Aby kolor był jednolity, musi on mistrzowsko nałożyć farbę, a by szybko nie wypłowiał, ty powinnaś nakładać co jakiś czas przygotowane przez niego płukanki lub koloryzujące maski.

4/5
Modne fryzury 2019: różowe włosy/Giambattista Valli
East News

Giambattista Valli

My już próbowaliśmy i polecamy każdemu: nałóż na włosy różowy brokat! Najlepiej nie od samej skóry, tylko na długości pasm, za to hojnie, nie bojąc się, że włosy wypomadowane brokatem będą lekko posklejane - to część stylizacji! Bajkowy efekt gwarantowany. A brokat zmyje się przy pierwszym prysznicu.

5/5
Modne fryzury 2019: różowe włosy/Matty Bovan
East News

Matty Bovan

Maria Antonina też pewnie nosiłaby taki kok ;). Podoba nam się ta fryzura, bo łączy kontrasty: klasyczne, eleganckie upięcie i szalony, morelowo-neonowy róż. Efekt jest zaskakujący i bardzo odważny.

 

Więcej na temat farbowanie włosów fryzury