Instagram
1/5
Instagram

 

Izabela Janachowska już wiosną sprawdzi się w nowej roli. Gwiazda TVN spodziewa się swojego pierwszego dziecka i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. O swojej ciąży opowiedziała ostatnio na kanapie w "Dzień dobry TVN". Ekspertka od ślubów jest znana z doskonałego wyczucia stylu i teraz zachwyca fanki ciążowymi stylizacjami. Była tancerka doskonale ukrywa ciążowy brzuszek, wybierając luźne stylizacje. Jej ostatni zestaw zebrał mnóstwo pochlebnych komentarzy, ale cena tej stylizacji może szokować. 

Zobaczcie, ile kosztują poszczególne elementy stroju Izabeli Janachowskiej! Najdroższa jest oczywiście torebka...

 

 

 

Zobacz: "Nie wiem, czy jestem gotowa" Izabela Janachowska zaskoczyła wyznaniem o dziecku

2/5
Izabela Janachowska

 

Izabela Janachowska do „Dzień dobry TVN” wybrała prostą, ale bardzo elegancką stylizację. Białą koszulę zestawiła z beżową sukienką bez rękawów. Luźny model nie opinał ciążowego brzuszka i ładnie się układał. Do tego założyła biały płaszcz marki Max Mara, który kosztuje 8,5 tys. zł. 

Zobaczcie, ile kosztowały dodatki do tej stylizacji...

3/5
Izabela Janachowska

 

Na szczególną uwagę zasługuje torebka, którą Janachowska uzupełniła stylizację. To Hermes Kelly i kosztuje ok. 30 tys. zł w zależności od wielkości i rodzaju skóry, z którego jest wykonana. Całość dopełniają okrągłe okulary przeciwsłoneczne Chanel za 4 tys. zł.

4/5
Izabela Janachowska

 

Trzeba przyznać, że przyszła mama w tej stylizacji prezentowała się doskonale. Internautki doceniły fakt, że Izabela Janachowska w ciąży coraz częściej wybiera płaskie buty. Widać, że ceni sobie wygodę i bezpieczeństwo. 

5/5
Torebka Hermes Kelly
Mat. prasowe

 

Gwiazdy uwielbiają ponadczasowy i kultowy model torby Hermes.

Więcej na temat Izabela Janachowska