Iwona Węgrowska cieszy się z mniej wydatnych ust

Węgrowska o ustach: Trochę mi już zeszło

Iwona Węgrowska cieszy się z mniej wydatnych ust

Ostatnio zauważyliśmy, że usta Iwony Węgrowskiej wracają do stanu pierwotnego (zobacz). Nie myliliśmy się. Piosenkarka potwierdziła naszą tezę w rozmowie z Wirtualną Polską. Przy okazji zapewniła, że wyciągnęła konsekwencje z negatywnych komentarzy internautów, które ją bardzo bolą. W razie jednak gdyby zniknęła z mediów, a sobie tego nie wyobraża, ponownie odwiedzi gabinet medycyny estetycznej. Zabawne, bo jeszcze jakiś czas temu zapewniała nas, że jej "usta są naturalne".

Trochę mi już zeszło, zeszło, na razie nie mam zamiaru poprawiać, ale jak będzie taka potrzeba to to zrobię.

Iwona korzystając z okazji wytłumaczyła dlaczego na imprezie fan klubu Madonny straszyła swoimi ustami (zobacz):

Robili mi zdjęcia jak byłam świeżo po zabiegu. Jestem sama sobie winna, że akurat takie fotki poszły a nie inne, rzeczywiście jakby te usta były nie wiadomo jakie wielkie. U mnie problem jest jeden. Ja zawsze jestem naturalna, a tu trzeba się ustawiać chyba, być sztywnym, robić pozowane miny i pozy. A ja jestem wariatka z natury, ja nie potrafię się pohamować, ja mam ADHD, tu wyskoczę, tam wyskoczę i oni to wykorzystują.

Węgrowska nawiązała także do "fotomontaży" i do negowania jej naturalnego wyglądu przez grafików.

- To się odbiło na mnie strasznie, na moim zdrowiu psychicznym. Powiem szczerze, że płakałam pare dni przez to. Ja rozumiem, że ktoś może mnie nie lubieć, nie nawidzieć, niech mi to powie prosto w oczy. Ale kuźwa dorabiać? Nie jest przyjemnie.

Po tygodniach od ustaleń o poprawianiu urody, Iwona znalazła haka na grafików i wytknęła im brak profesjonalizmu przy poprawianiu jej zdjęć:

- Jestem pewna, że przy jednym zdjęciu zrobili mi ewidentnie krzywdę i było mi przykro z tego powodu, bo zapomnieli dodać, że druga ręka też może być taka obwisła, zrobili mi tylko jedną. Udało im się zrobić krzywdę, udało im się, naprawdę.

Współczujemy Iwonie. Na szczęście obecnie pracuje nad bardziej wyważonym i kobiecym wizerunkiem. Póki co ma za sobą "ślubną" sesję zdjęciową, którą chyba można uznać za udaną.

Zobacz: Węgrowska w sukni ślubnej wygląda W KOŃCU ładnie

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40