Suknia ślubna Lary Gessler
Instagram
1/5
Suknia ślubna Lary Gessler
Instagram

Niecałe dwa dni temu w podwarszawskiej wsi Skarżyn odbył się ślub, który znacznie odbiegał od stereotypowego, „bajkowego" wesela gwiazd. Lara Gessler wyszła za Pawła Pawłowskiego w kameralnej scenerii gospodarstwa wiejskiego, które znacznie bardziej niż z disneyowską bajką kojarzyła się nam z „Panem Tadeuszem".

 

Więcej: Córka Magdy Gessler wyszła za mąż! Jak wyglądał ślub Lary Gessler i Pawła Pawłowskiego? Mamy zdjęcia!

 

Rustykalne dekoracje, wyluzowane stroje i grill na świeżym powietrzu oczywiście zrobiły swoje – jednak ogniskową całego wydarzenia była bez wątpienia suknia ślubna córki słynnej restauratorki Magdy Gessler. Odkąd tylko w social mediach pojawiły się pierwsze zdjęcia Lary w tej olśniewającej kreacji, internauci szturmem pytali gdzie kupiła tę oryginalną suknię.

 

Więcej: Magda Gessler radzi córce, by podpisała intercyzę. Jej ślub już niebawem!

 

Wiemy kto ją uszył – będziecie zachwyceni projektami tego polskiego atelier! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się więcej.

 

Więcej: Kolorowy ptak polskiego show-biznesu! Kto ubiera Magdę Gessler?

 

2/5
Suknia ślubna Lary Gessler
Instagram

 

Co myślicie o weselu w stylu rustykalnym? Na swój najważniejszy dzień w życiu Lara Gessler postawiła na sielski klimat polskiej wsi z XIX w. niczym z „Pana Tadeusza". Musicie przyznać, że takie boho wesele wyjątkowo pasuje do temperamentu i werwy, za którą uwielbiamy mamę panny młodej, Magdę Gessler.

 

3/5
Suknia ślubna Lary Gessler
Instagram

 

Blues i soul grane na żywo z prowizorycznej sceny z klepek, lampiony i wstążki powieszone nad głowami gości, dekoracje stołu z leśnego runa i bankiet gruzińskich mezze takich jak bakłażany z pastą orzechową i nasionami granatu czy szpinakowe pchali – takiego motywu przewodniego jeszcze nie widzieliśmy na żadnym weselu gwiazdy.

 

 

@lara_gessler i jej radosne #wesele #sielskieklimaty #radosc #poland @ Pawel Rucz #maz #radosne tance

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

4/5
Suknia ślubna Lary Gessler
Instagram

 

Ale nie zapominajmy o najważniejszym – sukni panny młodej. Musicie przyznać, że kreacja, którą wybrała Lara jest nieortodoksyjnym wyborem. Zamiast standardowej „princeski" rodem z bajki Disneya, Lara postawiła na nieco bardziej wyluzowaną (aczkolwiek równie zachwycającą) suknię z delikatnym, szydełkowym body z florystycznymi aplikacjami w kolorze śnieżnobiałym oraz cielistym, długim do ziemi trenem. Ten beztroski, delikatny look uzupełnił cielisty manicure, naturalny makijaż (klucz to odpowiednio użyty rozświetlacz zamiast warstw mocnego bronzera i mocnych ust!) oraz naturalne, spływające po ramionach, delikatnie pofalowane włosy.

 

5/5
Suknia ślubna Lary Gessler
Instagram, mat. promocyjne

 

Wiemy kto odpowiada za tę bajkową, jedwabną kreację. Projekt, który wybrała Lara nosi nazwę Gardenia i kosztuje 4900 zł. Ta kreacja pochodzi z asortymentu warszawskiego atelier sukni ślubnych Juliette. W ofercie tego studia znajdziecie kreacja zarówno w rustykalnym stylu, który wybrała Gessler jak i bardziej klasyczne projekty uszyte z francuskich koronek i włoskich jedwabiów. Nie możemy się napatrzeć na te bajkowe kreacje!

 

 

Więcej na temat Lara Gessler