Rafał Maślak i Kamila Nicpoń ślub
Instagram
Znamy też markę!
1/4
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń ślub
Instagram

14 sierpnia dla Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń był najprawdopodobniej najważniejszym dniem w ich życiu! Para powiedziała sobie sakramentalne "TAK" i zaskoczyła cichym ślubem! Panna młoda wyglądała zjawiskowo, jednak cena jej sukienek zwala z nóg! Wiemy, ile kosztowały!

 

Kamila Nicpoń wydała majątek na suknię ślubną

Model z partnerką zaszokowali cały show-biznes! Choć głośno mówili o planowanym ślubie, nikt do końca nie wiedział, kiedy i gdzie ma odbyć się ceremonia. Udowodnili tym samym, że jeśli się chce zachować w tajemnicy tak ważne prywatne chwile to jest to możliwe.

 

Okazuje się, że po raz kolejny ich fani mogą przeżyć lekki szok! Suknie Kamili kosztowały fortunę! Znamy ich cenę!

 

Polecamy: Rafał Maślak i Kamila Nicpoń już po ŚLUBIE! Kto się bawił na ich weselu? Zobacz ZDJĘCIA

2/4
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń sesja ślubna
Mat. prasowe

Jak podaje pudelek.pl, Nicpoń miała na sobie kreacje marki Laurelle, które specjalnie na tę okazję stworzyła projektantka - Agata Nivette. Suknie były naprawdę drogie! Łącznie trzeba było zapłacić za nie... 20 tys. złotych!

3/4
Rafał Maślak, Kamila Nicpoń
ONS.pl

O ceremonii dowiedzieliśmy się z social mediów znanych gości. Wśród nich pojawili się m.in Julia Wieniawa z Antkiem Królikowskim, Marcelina Zawadzka, oraz Krzysztof Gojdź z asystentem. 

4/4
Rafał Maślak, Kamila Nicpoń

Świeżo upieczeni małżonkowie poznali się trzy lata temu na planie teledysku disco polo! Pomiędzy nimi od razu zaiskrzyło i udowodnili, że istnieje jeszcze miłość od pierwszego wejrzenia!

 

Gratulujemy jeszcze raz i życzymy szczęścia!