Iga Lis i jej loafersy Gucci Jordan Pola, Iga oraz Tomasz Lis Życzenia urodzinowe od Kingi Rusin dla Igi Lis Iga Lis i jej loafersy Gucci Jordan Nowe loafersy Gucci Jordan Igi Lis
Iga Lis i jej loafersy Gucci Jordan
1/6
Iga Lis i jej loafersy Gucci Jordan

Nieczęsto kończy się 17 lat! Wie coś o tym Iga Lis, która ostatniej niedzieli świętowała swoje urodziny w gronie najbliższych. Na swoich kanałach społecznościowych nastoletnia modelka pokazała przebłyski ze swoich urodzinowych celebracji.

 

Więcej: Iga Lis w idealnej stylizacji na lato w mieście

 

Wygląda na to, że Iga bawiła się szampańsko ze swoją rodziną i znajomymi. Ale nie zapominajmy, że w urodzinach – zupełnie jak w Bożym Narodzeniu – najważniejsze są prezenty! Wygląda na to, że zakochana w modzie Iga dostała kultową parę butów legendarnej włoskiej marki.

 

Zobacz też: Kinga Rusin pokochała sukienki z prześwitami. W której wygląda lepiej?

 

Jesteście ciekawi co to za marka i ile kosztowały? Zapraszamy do galerii!

 

2/6
Pola, Iga oraz Tomasz Lis

To już prawie dorosłość! Iga Lis uczciła swoje 17. urodziny z tatą Tomaszem Lisem i siostrą Polą. Państwo Lis wybrali się na urodzinowego drinka do popularnej wśród gwiazd warszawskiej restauracji.

3/6
Życzenia urodzinowe od Kingi Rusin dla Igi Lis

Chociaż mamy Igi Kingi Rusin nie było na miejscu i nie dołączyła do rodzinnej imprezy – odpoczywa teraz ona na Tahiti – to dziennikarka złożyła swojej córce życzenia za pośrednictwem Instagrama.

4/6
Iga Lis i jej loafersy Gucci Jordan

W swoje urodziny Iga wręcz promieniała urodzinowym szczęściem. Zazwyczaj stawiająca na proste looki, również na spotkanie z tatą i siostrą Iga wybrała wyluzowaną stylizację z jasnymi mum jeansami i luźnym, czarnym topem na ramiączkach. Ale zaraz, zaraz – czy widzicie jej czarne mokasyny?

5/6
Nowe loafersy Gucci Jordan Igi Lis

Tak! Na swoją siedemnastkę Iga dostała podstawową wersję słynnych skórzanych loafersów Jordan od Gucciego za 2620 zł! Te klasyczne, czarne mokasyny to najbardziej kultowy produkt projektu Alessandro Michele. Najprościej rozpoznać je po charakterystycznej, złotej aplikacji w kształcie końskiego wędzidła.

6/6
Iga Lis na urodzinowym drinku

Patrząc na zdjęcia Igi, do głowy przychodzą nam setki stylizacji z tymi kultowymi loafersami w roli głównej. Iga, niech Ci służą i wszystkiego najlepszego! Wcale nie zazdrościmy… ༼ つ ಥ_ಥ ༽つ

Więcej na temat Kinga Rusin Iga Lis