Jeśli jeszcze potrzebujecie argumentów potwierdzających tezę, że Iga Lis i Julia Wieniawa mają podobny styl – przed wami niezbite dowody. 

 

O Idze jest od jakiegoś czasu głośno za sprawą domniemanego związku córki Kingi Rusin ze starszym o 9 lat raperem Filipem Szcześniakiem wydającym muzykę pod pseudonimem Taco Hemingway. Jakiś czas temu jako pierwsi pokazaliśmy wam zdjęcia, które ostatecznie dowodzą, że owszem, Iga i Taco rzeczywiście się spotykają oraz (wstrzymajcie oddech!) publicznie trzymają się za ręce.

 

Więcej: Julia Wieniawa zgarnęła właśnie kolejny kontrakt! Nie uwierzysz, ile dostanie za reklamę butów z sieciówki!

 

Iga Lis w jeansowych szortach

 

Na słynnych już fotografiach, tegoroczna maturzystka spaceruje z Filipem w prostym looku składającym się z białego t-shirtu, krótkich jeansowych szortów o podwyższonym stanie, małej torebką na ramię oraz sneakersów Superstar marki adidas. W tej stylizacji na pierwszym planie są długie, imponujące nogi aspirującej modelki. Ot, letni look, który w pewnym momencie miała na sobie absolutnie każda nastolatka w drodze na plażę.

 

Więcej: Tomasz Lis jest wściekły na chłopaka Igi? Taco Hemingway nieźle podpadł dziennikarzowi!

 

Julia Wieniawa w jeansowych szortach

 

Dosłownie każda – włącznie z Julią Wieniawą. Jakiś czas temu starsza od Igi o rok aktorka pokazała się w niemalże identycznej stylizacji na spacerze po Warszawie. Wówczas Wieniawa – która również jest w związku ze starszym o 10 lat chłopakiem (w jej przypadku to aktor Antek Królikowski) – również miała na sobie superkrótkie denimowe spodenki oraz biały top (sądząc po głębokim dekolcie i elastycznej tkaninie zapewne było to body). Do tego looku Wieniawa dobrała białe sneakersy marki Reebok, torebkę Nile od Chloe, a na wierzch narzuciła lekki, biały płaszcz.

 

Więcej: Nie tylko Iga Lis! Piękne córki znanych mam robią furorę na Instagramie!

 

Więcej na temat Iga Lis Julia Wieniawa