Hanna Lis, Elle Fanning, Natalie Portman, Olivia Palermo w pięknych stylizacjach Hanna Lis Elle Fanning w białej sukni z ozdobami Natalie Portman w seledynowej koszuli i spódnicy Olivia Palermo w czarnej bluzce i spodniach
Hanna Lis, Elle Fanning, Natalie Portman, Olivia Palermo w pięknych stylizacjach
EastNews, Ons.pl
1/5
Hanna Lis, Elle Fanning, Natalie Portman, Olivia Palermo w pięknych stylizacjach
EastNews, Ons.pl

Tym razem w naszym zestawieniu ścierają się dwa bardzo mocne trendy: pastele, które wybrały Hanna Lis Natalie Portman oraz przezroczystości u Olivii Palermo i Elle Fanning. Czyja stylizacja zasługuje na najwyższą ocenę? Brzoskwiniowa suknia z hiszpańskim dekoltem, którą Hanna Lis założyła na konferencję programu „Azja Express’’ czy grzeczny, miętowy zestaw Natalie Portman? (zobacz: Proste triki, które ułatwią dobór modnej stylizacji na co dzień) A może wolicie zakręconą suknię Marca Jacobsa, w której wystąpiła Elle Fanning, lub też czarny total look Olivii Palermo? Fashionistka odważnie podeszła do tematu cienkiej bluzki i... zrezygnowała z bielizny! Hot? Zajrzyj na kolejne strony i zagłosuj na najlepiej ubraną gwiazdę!

 

Zobacz: Gwiazdki, kwieciste sukienki, a może stylowy business look? WYBIERZ najlepszą stylizację tygodnia!

2/5
Hanna Lis
ONS

Na konferencji „Azja Express’’ Hanna Lis pojawiła się w zwiewnej, pastelowej sukience, do której dobrała złotą kopertówkę oraz sandałki na szpilce Aquazzura (ok. 2500 zł).

3/5
Elle Fanning w białej sukni z ozdobami
EastNews

Elle Fanning w oryginalnej kreacji z przejrzystego tiulu od Marca Jacobsa pojawiła się na gali magazynu Variety „Power of Young Hollywood’’.

4/5
Natalie Portman w seledynowej koszuli i spódnicy
EastNews

Natalie Portman wybrała grzeczny zestaw: spódnicę i koszulę z kołnierzykiem w mocno rozbielonym odcieniu zieleni, który zestawiła z czarną torbą Diora i wzorzystymi szpilkami.

5/5
Olivia Palermo w czarnej bluzce i spodniach
EastNews

Olivia Palermo postawiła na czarny total look z własnej kolekcji: wiktoriańską bluzkę oraz spodnie z opuszczonymi szelkami. Fashionistka odważnie podeszła do tematu cienkiej bluzki i... zrezygnowała z bielizny!