Gwiazdy z torebką Cult Gaia Jessica Mercedes z torebką Cult Gaia Julia Wieniawa z torebką Cult Gaia Karolina Ferenstein-Kraśko z torbką Cult Gaia Torebka Cult Gaia
Gwiazdy z torebką Cult Gaia
ONS.pl
Wiosną będzie hitem!
1/5
Gwiazdy z torebką Cult Gaia
ONS.pl

 


Jakiś czas temu pisaliśmy wam o nowej amerykańskiej marce, której torebki są charakterystyczne, wyglądają super (dodając waszej stylizacji sporą dawkę luźnego, kalifornijskiego charakteru boho, który ze względu na mocny trend na lata 70. jest zdecydowanie hot) no i – co najważniejsze – ich cena, w przeciwieństwie do absolutnie wszystkich it-bags – nie jest astronomiczna.

 

Więcej: Styl gwiazd: Julia Wieniawa. Wybieramy ubrania z sieciówek w stylu gwiazdy

 

Tak, mowa o wiklinowych torbach Cult Gaia, które – zupełnie tak jak przewidzieliśmy już parę miesięcy temu – na dobre zadomowiła się na naszych salonach. Po prekursorce trendu, Jessice Mercedes oraz zawsze nadążającej za nowym trendem Julii Wieniawie, wczoraj do grona gwiazd, które mają już tę gorącą torebkę z wikliny dołączyła Karolina Ferenstein-Kraśko. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o torebce, która podbija świat.

 

Więcej: Dyskusja pomiędzy Rozenek i Rusin - konflikt czy niewinne żarty?

 

2/5
Jessica Mercedes z torebką Cult Gaia
Instagram

 

Pierwszą polską gwiazdą, która pokazała wiklinowe cudeńko marki Cult Gaia była – oczywiście – Jessica Mercedes. Influencerka pokazała tę torbę na swoim Instagramie, łącząc ją z asymetryczną, pasiastą sukienką z falbaną przy dekolcie i białymi sandałkami typu peep-toe z fantazyjnymi skrzydełkami.

 

3/5
Julia Wieniawa z torebką Cult Gaia
ONS.pl

 

Ale nie musiało minąć dużo czasu żeby z gorącym modelem torby pokazały się kolejne świadome trendów dziewczyny. Pamiętacie wspólne wyjście Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego na balu charytatywnym promującym akcję Cała Polska Czyta Dzieciom? Supermodny, półksiężycowy kształt, intrygujący, przeźroczysty look no i kojarząca się z klimatami boho estetyka torebki sprawiła, że przekonaliśmy się do niej nawet w wieczorowym wydaniu.

 

4/5
Karolina Ferenstein-Kraśko z torbką Cult Gaia
ONS.pl

 

Teraz grono wiklinowych gwiazd powiększyło się o Karolinę Ferenstein-Kraśko. Gwiazda nowej edycji TVNowskiego show „Agent: Gwiazdy" zabrała ze sobą torebkę Cult Gaia na wczorajszą prezentację wiosennej ramówki stacji. Żona Piotra Kraśki połączyła ją z prześwitującą, czarną sukienką midi z długimi rękawami (doceniamy ozdobny pasek na szyi w stylu krawatu bolo) oraz sandałkami z rzemieniami w kolorze nude.

 

5/5
Torebka Cult Gaia
Mat. prasowe

 

Torebka Ark (której cena wynosi okrągłe 455 zł) to istny modowy viral. Natychmiast po jej premierze, wiklinowy kuferek stał się ulubioną torebką wszystkich – od pracujących w branży stylistek i redaktorek aż po największe influencerki. Teraz dołączyły do nich polskie gwiazdy! Co myślicie o tej torebce?