Vanessa Hudgens Rita Ora Klaudia Halejcio Katy Perry Jennifer Lopez
Rita Ora
East News

Różowy makijaż oczu okazał się zaskakującym trendem jesienią i nadal będzie jednym z hitów wiosną. Róż nosić będziemy także na policzkach i ustach - tak, na nich wszystkich naraz! Taki makijaż pojawiał na pokazach, np. u Giorgio Armaniego, Bedgley Mischki oraz Genny, i rządzi na ulicach miast na całym świecie. Co na to gwiazdy?

 

Dziewczyny kochają róż

Gwiazdy często pierwsze noszą to, co najmodniejsze, więc szybko przyswoiły także różowy makijaż oczu. Lubią go w wersji pastelowej lub nasyconej (ale jeszcze nie neonowej - na neony czas przyjdzie latem), nowocześnie matowej lub z lekkim połyskiem, co pięknie rozświetla spojrzenie. I, uwaga, noszą go nawet wieczorem, gdzie godnie zastępuje nieco już ograne smoky eye. W galerii zobaczysz ich najlepsze wyjścia!

raffaello_box
Mat.prasowe

1/6
Vanessa Hudgens
Instagram

Vanessa Hudgens

Vanessa tak kocha różowy makijaż oczu, że chwali się nim często na Instagramie! Wybraliśmy nasze dwie ulubione wersje - w obu kolor nałożony jest hojnie i wysoko ponad powiekę ruchomą. Mocna rzecz!

2/6
Rita Ora
East News

Rita Ora

Pierwsza dama show-businessu zawsze wygląda olśniewająco. Tym razem zadbała, by makijaż podkreślał kreację: różowe pióra przy kołnierzu sukni mają ten sam odcień, co cień na powiekach. Wspaniały duet i… najpiękniejszy makijaż oczu, w jakim ostatnio gwiazdę widzieliśmy! A dla nas podpowiedź - jasny róż skutecznie powiększa oczy.

 

3/6
Klaudia Halejcio
East News

Klaudia Halejcio

Mocny róż na górnej i dolnej powiece plus czarny eye-liner i mocno wytuszowane rzęsy - oto przepis na wieczorowy makijaż według Klaudii Hajejcio. Udany!

 

 

4/6
Katy Perry
East News

Katy Perry

Królowa awangardy jak zawsze lekko prowokuje makijażem. Róż w ocieniu Barbie na powiekach i ogromne sztuczne rzęsy wydają się bardziej zabawne niż kiczowate - misja udana!

5/6
Jennifer Lopez
East News

Jennifer Lopez

Jak zawsze perfekcyjna J. Lo. połączyła pastelowy róż na powiekach ze świeżym odcieniem różu na policzkach. Oto dowód, że jasny róż wygląda pięknie także na opalonej cerze!

6/6
Gigi Hadid
East News

Gigi Hadid

Zestawiła mocny, nasycony róż na powiekach z… ogniście pomarańczową stylizacją. Odważnie, ale dzięki prostej fryzurze całość broni się i wygląda supernowocześnie.

 

Zobacz także: Najlepsze makijaże 2018! Polki nie zostają w tyle, a Julia Wieniawa to mistrzyni!

Więcej na temat Make-Up Trendy makijaż gwiazd