Barbara Kurdej-Szatan, Monika Olejnik, Paulina Sykut, Candy Girl w koronkowych sukienkach Paulina Sykut w różowej sukience Barbara Kurdej-Szatan w różowej sukni z transparentną tuniką z niebieską torebką Monika Olejnik w czarnej koronkowej sukni ze stroikime na głowie Candy Girl w mini
Barbara Kurdej-Szatan, Monika Olejnik, Paulina Sykut, Candy Girl w koronkowych sukienkach
ons.pl
1/7
Barbara Kurdej-Szatan, Monika Olejnik, Paulina Sykut, Candy Girl w koronkowych sukienkach
ons.pl

Delikatne i romantyczne, ale też czarne, "gotycki" koronki w tym sezonie mają się bardzo dobrze! Udowodniły to gwiazdy - w ten weekend był prawdziwy wysyp koronkowych sukienek! Królowała klasyczna, elegancka czerń, ale nie zabrakło delikatniejszych, romantycznych pasteli.

Niestety - nie wszystkie gwiazdy wyglądają w koronkach tak dobrze jak Paulina Sykut. Oto nasz przegląd najlepszych (i najgorszych) koronkowych stylizacji. Która gwiazda jest twoją faworytką?

 

Zobacz: Charytatywny Bal Dziennikarzy to prawdziwa rewia mody! Jakie stylizacje gwiazdy wybierały kiedyś?

2/7
Paulina Sykut w różowej sukience

Paulina Sykut w swoim ulubionym, romantycznym stylu. I to był dobry wybór - pudrowe koronki świetnie pasują do delikatnej urody prezenterki! Jedyne, co nam tu przeszkadza, to kolor butów - wybralibyśmy jaśniejsze (czerń jest zbyt "ciężka").

3/7
Barbara Kurdej-Szatan w różowej sukni z transparentną tuniką z niebieską torebką
ons.pl

Barbara Kurdej-Szatan również wybrała pastele (połączone ze srebrem), ale... bądźmy szczerzy: różowa, obcisła mini plus narzucona "firanka", która plącze się pod nogami to nie jest dobre połączenie. Do tego kosmetyczka w kontrastowym kolorze... Basiu, czemu?

4/7
Monika Olejnik w czarnej koronkowej sukni ze stroikime na głowie
East News

Monika Olejnik po raz kolejny pokazała klasę - i swój własny, oryginalny styl! Czarna, koronkowa sukni La Manii (ulubionej marki dziennikarki) i ekscentryczne nakryciu głowy Philipa Tracy'ego to stylizacja na medal!

5/7
Candy Girl w mini

Candy Girl nie kryje się z tym, że uwielbia koronki. Szkoda jednak, że wybiera kroje, które zaburzają proporcje sylwetki - takie dekolty zawsze poszerzają ramiona i skracają szyję! Do tego widoczna bielizna... Nie, nie nie.

6/7
Grażyna Torbicka w koronkowej sukni

Opinie na temat sukni Grażyny Torbickiej są podzielone - niektórzy twierdzą, że dziennikarka wygląda w tej kreacji elegancko i - jak zawsze - z klasą. Inni są zdania, że sukienka pod warstwą koronki nie powinna być aż tak widoczna (niestety, błyski fleszy odkrywają wszystko).

7/7
Odeta Moro w koronkowej sukience

Sukience Odety Moro nie mamy nic do zarzucenia - modne, laserowo wycinane koronki, krój podkreślający sylwetkę... Jednak do tej kreacji wybralibyśmy bardziej klasyczną torebkę (i fryzurę).