Łączyć jeans z jeansem czy nie – oto jest pytanie! Choć w kwestii noszenia denimu od stóp do głów zdania uczonych są podzielone, my jesteśmy zdania, że więcej znaczy więcej!

Doskonale wie o tym Maja Sablewska i Karolina Szostak. Obie panie postawiły w ostatnim czasie na jeansowe total looki niczym z kapsuły czasu pochodzącej z wczesnych lat 00. – w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Przeczytaj też: „Na tych, które mam, z pewnością się nie skończy” - Maja Sablewska o swoich tatuażach

Na co dzień nie stroniąca od jeansu Sablewska tym razem poszła na całość oparła swoją stylizację o warstwy. Wychodząc z nagrania Dzień Dobry TVN miała ona na sobie delikatny gorsetowy top z czarnej koronki, który założyła pod spód czarnej skórzanej ramoneski. Do tego supermodne, zdekonstruowane jeansy z wysokim stanem i obciętymi nogawkami projektu kultowej paryskiej marki Vetements za ok. 4370 zł. Całość zwieńczyła zarzucając długi, dwurzędowy płaszcz z ciemnego denimu. Gwiazda TVN Style dobrała do nich czarne botki na szpilce z zaostrzonym noskami. No i oczywiście dodatki – do swojej stylizacji Sablewska dobrała powieszoną ekscentryczną, przypominającą papierowy worek torbę oraz owalne okulary przeciwsłoneczne ze srebrnymi oprawkami. Wyglądała super!

 

Przeczytaj też: Maja Sablewska zachwyciła fryzurą na ramówce! Ty też zadbaj o włosy na wiosnę

 

Choć generalnym zamysłem stylizacji Karoliny Szostak na premierze nowego auta był również jeansowy total look, jej strój miał o 180 stopni inną wymowę niż stylówka Sablewskiej. Trzeba przyznać że dziennikarka wyglądała kwitnąco po swojej znacznej redukcji wagi. W obcisłe sprane jeansy z przetarciami na kolanach prezenterka włożyła denimową koszulę w identycznym kolorze co spodnie. Do tego Szostak wybrała seksowne, cytrynowożółte szpilki w szpic. Wisienką na torcie był świeży, naturalny makijaż i nowa, połyskująca fryzura Karoliny. Dzięki temu jej stylizacja sprawiała wrażenie bardziej casualowej i wyluzowanej niż ekstrawagancja Sablewskiej.

Przeczytaj też: Mamy dietę Karoliny Szostak! 6 tygodni ostrego postu, a potem... Zobaczcie szczegóły!

Nie mamy wątpliwości, że obie panie wyglądały świetnie! Ale jak wam się podoba? Która z nich stworzyła lepszy jeansowy total look?

 

Maja Sablewska

Maja Sablewska wychodzi z DDTVN
East News

 

Karolina Szostak

Karolina Szostak na premierze Volvo XC60
East News