Izabela Janachowska i Natalia Siwiec
East News

Gwiazdy pokochały te kapsułki. To im Natalia Siwiec i Izabela Janachowska zawdzięczają promienną skórę i zdrowe włosy

Izabela Janachowska i Natalia Siwiec
East News

Dbanie o skórę, włosy i paznokcie od zewnątrz to zdecydowanie za mało. By maksymalnie wzmocnić ich kondycję oraz spowolnić procesy starzenia konieczne jest spożywanie odpowiedniej dawki witamin i składników odżywczych. Niestety codzienne menu zwykle nie obfituje w wystarczającą ich ilość stąd tak konieczne jest ich suplementowanie. Dobrze wiedzą o tym gwiazdy, które wybierają wspomagające urodę kapsułki: LicurMax, Elastic Anti A. G. E, LipidCell i KeratinCell od Bio Medical Pharma.

Suplementacja gwiazd

O wspieraniu diety suplementami Bio Medical Pharma mówią otwarcie: Natalia Siwiec, Blanka Lipińska, Marina SzczęsnaIzabela Janachowska, Joanna Racewicz, Iza Krzan, Anna Karwan, Natalia Janoszek i Joanna Opozda.  Celebrytki dzielą się na swoich social mediach rezultatami przyjmowanych kuracji.  Marina jasno potwierdziła ich działanie - "Gdybym naprawdę nie widziała efektu, na pewno bym o tym nie powiedziała".

 

Ulubionym suplementem Natalii Siwiec jest LicurMax. Chwali go też Blanka Lipińska, która na Instagramowym story napisała - „Ten suplement jest po prostu dobry, jest bardzo wysokiej jakości”. Produkt zawiera rekordowo przyswajalną formę kurkuminy, która słynie z silnych właściwości antyoksydacyjnych. Wpływa na spowolnienie procesu starzenia oraz chroni przed rozwojem chorób cywilizacyjnych takich, jak: nadciśnienie czy cukrzyca. 

Licur Max Bio Medical Pharma
Mat. prasowe

Z kolei przyjmowany przez celebrytki Elastic Anti A.G.E to mocny zawodnik do walki z utratą jędrności skóry i zmarszczkami. Suplement koncentruje się na zminimalizowaniu oznak upływającego czasu - wzmacnia włókna kolagenowe i hamuje działanie enzymów sprzyjających procesowi glikacji. W jego skład wchodzą m.in: witamina C, kwas hialuronowy, cynk, selen i ekstrakt pszczelnika mołdawskiego. 

  

Elastic Anti A.G.E. Bio Medical Pharma
Mat. prasowe

 

Instagram

LipidCell to must have Izabeli Janachowskiej - "Wiecie na pewno jak ważna jest suplementacja, ja też zaczęłam przyjmować suplement – LipidCell". Nutrikosmetyk łączy w sobie działanie składników aktywnych w postaci ceramidów, skwalenu oraz witaminy A i E. Zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznym oraz łagodzi skutki stresu oksydacyjnego. 

LipidCell Bio Medical Pharma
Mat. prasowe

 

Instagram

Wśród suplementów preferowanych przez gwiazdy jest też KeratinCell, który rozwiązuje problem łamiących się paznokci i nadmiernie wypadających włosów. Ania Karwan napisała o nim - „To jest to czego naprawdę potrzebuje do zadbania o odporność, skórę, włosy i paznokcie czyli takie podstawy podstaw”. Produkt zawiera kompozycję 8 składników, w tym: biotynę, żelazo, L-cysteinę oraz ekstrakt z kiełków grochu bogaty w argininę, białko, witaminy z grupy B i skrobię. Efekty stosowania go widoczne są po około trzech miesiącach. 

KeratinCell Bio Medical Pharma
Mat. prasowe

 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41