Plebiscyt 10 lat Party - Ikona 10-lecia

Czas na wybór Ikony Stylu Magazynu "Party". Każda z pań poniżej, w ostatnim 10-leciu była stylowym wzorem do naśladowania dla milionów Polek. Ale która jest największym autorytetem w tej dziedzinie? To Wasz wybór! Zobacz uzasadnienia naszych nominacji pod plebiscytem. 

 

Głosowanie trwało do 10 września! Oto wyniki:

 

Party plebiscyt
Party.pl

Małgorzata Kożuchowska

Muza Gosi Baczyńskiej, zdobywczyni tytułu najlepiej ubranej Polki zdaniem czytelników magazynu „Flesz”. Aktorka z pewnością ma spore szanse na zwycięstwo w tej kategorii... 

 

Joanna Horodyńska

Szewc bez butów chodzi? Nie w tym przypadku! Joanna ocenia styl gwiazd w „Party”, ale i sama zawsze wygląda jak milion dolarów! Nawet gdy eksperymentuje z modą!

 

Małgorzata Socha

Muza Łukasza Jemioła i bohaterka imprez Flesz Fashion Night... Czy wygra w naszym plebiscycie?


Aneta Kręglicka

Jedyna Polka, której udało się wywalczyć tytuł Miss Świata, jest tą gwiazdą, która regularnie gości w naszej rubryce „Modowy sąd” – zawsze jako wzór do naśladowania!

 

Justyna Steczkowska

Magazyn „Viva!” uznał ją za jedną z najbardziej stylowych gwiazd zeszłego roku. Ale piosenkarka zachwycała nas już wcześniej!

 

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą! A ponieważ zostało jeszcze trochę czasu, wiele się może jeszcze zmienić w ostatecznym wyniku. Zapraszamy zatem do głosowania. Miłej zabawy!

Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska w białym kombinezonie, Koncert muzyki filmowej
EastNews
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha schudła 15 kilo!
Aneta Kręglicka
Aneta Kręglicka w koszuli z cekinami z torebką ustami
Ons.pl
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska na pokazie Dawida Wolińskiego
EastNews
Joanna Horodyńska
Joanna Horodyńska w kolorowej stylizacji
Więcej na temat Plebiscyt 10 lat Party
Wyniki plebiscytu:
Justyna Steczkowska...
Małgorzata Socha...
Aneta Kręglicka...
Małgorzata Kożuchowska...
Joanna Horodyńska...