Helen Hunt w sukience z H&M na rozdaniu Oscarów 2013

Gwiazda przyszła na Oscary w sukience z... H&M

Helen Hunt w sukience z H&M na rozdaniu Oscarów 2013

Oscary słyną z tego, że gwiazdy zachwycają swoimi kreacjami, które pochodzą z największych domów mody na świecie. Większość pięknych pań przez miesiące pracuje nad sukienkami, które powalą na kolana cały świat, czasami nawet dosłonie (zobacz wpadkę Jennifer Lawrence). Inaczej ten temat potraktowała Helen Hunt. Gwiazda na uroczystą galę wybrała sukienkę z H&M uszytą z granatowej, jedwabnej satyny.

Helen podczas relacji z czerwonego dywanu zapewniała, że zdecydowała się na H&M, aby wesprzeć akcję przetwarzania starych ubrań, którą na wiosnę promuje szwedzka marka. To kolejny taki przypadek w historii, kiedy gwiazda na Oscarach maiała na sobie sukienkę z sieciówki. Wcześniej w 1996 i 1998 r. w kreacjach GAP przyszła Sharon Stone.

Świetnym uzupełnieniem powłóczystej sukni Helen była biżuteria warta ok. 70 tysięcy złotych. Całość zachwyciła Oprah Winfrey, która na swoim Twitterze napisała:

- To rewelacja! Helen pokazała, że można wygląda obłędnie za małą kasę.


Zainteresowanym zakupem kreacji, którą miała na sobie Helen musimy jednak zasmucić. Niestety, jest to projekt specjalnie zaprojektowany przez H&M dla Hunt i nie będzie dostępny w regularnej sprzedaży.

Czytaj więcej na temat Oscarów >>>

Policja mody: Oscary 2013, środa, 27 lutego, godz. 21.00 na E! Entertainment

Helen Hunt na rozdaniu Oscarów w sukience z h&m


Helen Hunt na rozdaniu Oscarów w sukience z h&m

Tak prezentowały się na Oscarach pozostałe gwiazdy:

Więcej na temat Helen Hunt Oscary
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39