Grażyna Torbicka na festiwalu w Cannes Grażyna Torbicka na festiwalu w Cannes Szkic sukni od Violi Piekut Grażyna Torbicka na festiwalu w Cannes Grażyna Torbicka na festiwalu w Cannes
Grażyna Torbicka na festiwalu w Cannes
Mat. prasowe
1/5
Grażyna Torbicka na festiwalu w Cannes
Mat. prasowe

 

Festiwal w Cannes trwa w najlepsze, a my ledwo możemy nadążyć z informowaniem was o kolejnych kreacjach, w których na czerwonym dywanie pokazuą gwiazdy takie jak Doda, Julia Wieniawa czy Jessica Mercedes.

 

Więcej: Dopasowane suknie wieczorowe. Rodzaje sukien wieczorowych

 

Ale niepodważalną królową stylu Riwiery Francuskiej wydaje się być bez dwóch zdań Grażyna Torbicka, o której dotychczas pisaliśmy w kontekście jej dziennej stylizacji z Cannes, w której wyglądała jak współczesna Grace Kelly.

 

Więcej: Dodatki do sukni wieczorowych – narzutka, biżuteria, buty i torebka

 

Ale dziennikarka filmowa – która na Lazurowe Wybrzeże pojechała na zaproszenie marki L'Oréal – pojawiła się wczoraj na czerwonym dywanie z okazji premiery francuskiego filmu „Sorry Angel". 

 

Więcej: Stylizacja na wesele, chrzciny lub komunię z sukienką z gipiury – jak dobrać buty i dodatki? 

 

Jeśli myśleliście, że wiecie jak wygląda idealna suknia na czerwony dywan – przygotujcie się na niemałą niespodziankę. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć jak wyglądała Grażyna Torbicka i kto uszył jej kreację.

 

Więcej: Płaszcz, etola, marynarka czy kardigan – co założyć na ramiona do sukienki wieczorowej? 

Więcej: Sukienka z szyfonu: jak krok po kroku uszyć sukienkę na tańce?

 

  2/5
  Grażyna Torbicka na festiwalu w Cannes
  Mat. prasowe

   

  Jeśli myśleliście, że to młodsze koleżanki Torbickiej z czerwonego dywanu wyglądały olśniewająco – pozwólcie, że dziennikarka pokaże wam jak to się robi. W srebrnej sukni maksi wyglądała jak uosobienie hollywoodzkiego blichtru.

   

  3/5
  Szkic sukni od Violi Piekut
  Instagram

   

  Wszyscy ci, którzy śledzili stylizacje Torbickiej w Cannes nie będą zdziwieni tym, że również za tą imponującą kreacją stoi projektantka Viola Piekut. Ponieważ Cannes jest jedyną w swoim rodzaju imprezą, suknia powstała specjalnie na tę okazję.

   

  4/5
  Grażyna Torbicka na festiwalu w Cannes
  Mat. prasowe

   

  „Suknia została wykonana z tkaniny, którą trafniej należałoby nazwać biżuterią", zachwyca się Piekut w oświadczeniu marki L'Oréal, której Torbicka jest ambasadorką na słynnym festiwalu. „To chyba najbardziej czasochłonny projekt, ale to jego zadaniem jest tzw. efekt wow", dodaje projektantka. Widząc zdjęcia dziennikarki z premiery „Sorry Angel" trudno się z nią nie zgodzić.

   

   

  5/5
  Grażyna Torbicka na festiwalu w Cannes
  Mat. prasowe

   

  „Sorry Angel" to film w reżyserii Christophe'a Honoré, który startuje w wyścigu o Złotą Palmę. Choć opowiedziana w filmie historia – romans bretańskiego studenta z 39-letnim pisarzem z Paryża – przypomina ciepło przyjęte na zeszłorocznym festiwalu Sundance „Tamte dni, tamte noce", krytycy zarzucają obrazowi, że jest najzwyczajniej w świecie nieinteresujący. W przeciwieństwie do kreacji Grażyny Torbickiej ;-).

   

  Więcej na temat Grażyna Torbicka Cannes