Jil Sander
East News

Proste włosy są modne - wreszcie. Cieszymy się, bo większość kobiet ma właśnie takie i nieustannie na nie narzeka…Tej wiosny będą mogły odkryć je na nowo!

Zadbaj o zdrowie włosów

Modne są idealnie gładkie i błyszczące, a tego nie da się osiągnąć bez dwóch warunków: elastycznych, mocnych pasm i ich równej długości. Zatem żegnaj, cieniowanie, a witajcie, zdrowa dieto i staranna pielęgnacjo! Na szczęście domowe zabiegi nie są bardzo trudne: dwa razy w tygodniu nakładaj na włosy maskę i trzymaj ją na głowie, najlepiej pod ciepłym turbanem z ręcznika, 20 minut. Nie używaj codziennie suszarki i prostownicy, a kiedy to robisz, stosuj kosmetyki chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Po kilkunastu dniach zobaczysz, jak bardzo zmieniły się twoje włosy. I jakie gładkie fryzury możesz z nich zrobić! Najlepsze przykłady zobaczysz w naszej galerii. 

1/5
Naeem Khan
East News

Naeem Khan

Pewnie właśnie takie uczesanie przychodzi ci do głowy, kiedy myślisz o gładkich fryzurach. I słusznie, bo to klasyka! Wymaga perfekcyjnego makijażu i bardzo zadbanych włosów oraz… regularnych rysów twarzy. Trudne warunki? Niestety, ale spełnione dają świetny efekt. Pamiętaj, że by włosy lśniły jak lustro, musisz wysuszyć je na szczotce i wygładzić prostownicą. Nabłyszczający kosmetyk na koniec pięknie wzmocni efekt!

2/5
Max Mara
East News

Max Mara

Gładkość w wersji dla odważnych. Dlaczego? Bo to uczesanie odsłania całe czoło. Włosy są mocno zaczesane do tyłu i odsłaniają ewentualne zakola. Rzecz raczej dla dziewczyn o pięknie wykrojonym czole, ale, jak widać, fryzura prezentuje się intrygująco także na modelce o czole… niemodelowym ;). Przedziałek pośrodku dodaje fryzurze symetrii. Szlachetnie!

3/5
David Koma
East News

David Koma

Dziewczyny o półdługich włosach powinny koniecznie spróbować hitu nadchodzącego lata, czyli uczesania w stylu "wet look". Jest idealne do tej długości, a przy okazji świetnie wpisuje się w trend gładkich włosów. Wystarczy zaczesać je do tyłu i utrwalić pomadą, woskiem lub żelem.

 

4/5
Burberry
East News

Burberry

Jeśli zamierzasz spiąć włosy, a myjesz głowę, supergładka fryzura zrobi się sama. Wystarczy, że wilgotne, odciśnięte ręcznikiem pasma wygładzisz olejkiem i zbierzesz w ścisły węzeł. Wyschną same, przy okazji nabierając połysku i eleganckiej, "mokrej" faktury. 

5/5
Badgley Mischka
East News

Badgley Mischka

Jeśli nie masz siły lub czasu wygładzać włosów na całej długości, wygładź tylko te na koronie. Potem załóż opaskę lub zaczesz włosy mocno do tyłu i utrwal blask kosmetykiem, a pozostawione luźno długości zostaw sauté. Będzie nowocześnie i nie tak zobowiązująco!

Czytaj także: Nosisz grzywkę? Obetnij ją… prawie do zera. Najmodniejsze są ultrakrótkie! Podpowiadamy, jaką wybrać

Więcej na temat fryzury długie włosy