Bella czy Gigi? Siostry Hadid na wybiegu u Ralpha Laurena Bella czy Gigi? Siostry Hadid na wybiegu u Ralpha Laurena Anja Rubik na wybiegu u Ralpha Laurena
Bella Hadid, Anja Rubik i Gigi Hadid
East News

Za nami spektakularny pokaz Ralpha Laurena w ramach Nowojorskiego Tygodnia Mody. Pokaz był o tyle wyjątkowy, że na catwalku pojawiły się jedne z najbardziej topowych nazwisk w światowym modelingu: Anja Rubik, Bella Hadid i jej siostra Gigi Hadid. Wybieg, na którym można było podziwiać modelki w ubraniach z kolekcji jesień/zima 209 Ralpha Laurena, został specjalnie przygotowany na ten pokaz. Goście zaproszono do nocnego Ralph's Clubu w stylu lat dwudziestych. Projektant poprosił wszystkich o ubranie się na czarno-biało. Efekt był oszałamiający!

Zobacz także: Piekielnie seksowna Anja Rubik w Cannes! Zobaczcie jej piękny, luksusowy naszyjnik

1/3
Bella czy Gigi? Siostry Hadid na wybiegu u Ralpha Laurena
East News

Bella Hadid zaprezentowała się w zjawiskowej bordowej sukni maxi z cekinami. Efekt podbiły kolczyki z detalami w kolorze sukienki.

 

2/3
Bella czy Gigi? Siostry Hadid na wybiegu u Ralpha Laurena
East News

Na wybiegu nie mogło zabraknąć Belli Hadid, siostry Gigi. Bella wyglądała jak seksowna (i niezwykle elegancka) chłopczyca!

 

3/3
Anja Rubik na wybiegu u Ralpha Laurena
East News

Mówi się, że Anja Rubik może założyć wszystko i będzie wyglądać jak milion dolarów! Jednak w czarnym  wieczorowym kombinezonie od Ralpha Laurena wyglądała... jak minimum dwa miliony!