Gabi Drzewiecka w spódnicy z Zary
East News

Gabi Drzewiecka w jesiennej stylizacji! Spódnica, którą nosi gwiazda, kosztuje mniej niż 100 zł!

Gabi Drzewiecka w spódnicy z Zary
East News

Gabi Drzewiecka pojawiła się ostatnio na pokazie znanej polskiej marki Thecadess w bardzo oryginalnej stylizacji. Jej zgrabne nogi podkreśliła spódnica mini w stylu lat 90., która pochodzi ze znanej sieciówki! Zobaczcie jakiej!

Gabi Drzewiecka w seksownej stylizacji z mini w roli głównej!

Kariera Gabi Drzewieckiej nabiera tempa, odkąd w ostatnim czasie zastąpiła prowadzącą Agnieszkę Woźniak-Starak w popularnym programie „Big brother”. Trzeba przyznać, że gwiazda świetnie radzi sobie w roli prowadzącej, a fani chwalą jej występy i dopracowane stylizacje.

Super styl Gabi! Kochana powiedz skąd ta piękna stylizacja? :*

Supermodna jesienna stylizacja, w której dziennikarka pojawiła się na jednym z ostatnich eventów, składa się z samych znanych marek.  Zobaczcie, co gwiazda miała na sobie!  

Gabi Drzewiecka w spódnicy z Zary
East News

Golf  w chłodniejsze jesienne dni to podstawa, a ten w kolorze butelkowej zieleni, który wybrała Gabi Drzewiecka, pochodzi z sieciówki  &Other Stories i kosztował 290 zł. Do tego stroju gwiazda dobrała efektowną torbę z frędzlami od Make Yourself Bag (w cenie 388 zł) oraz czarne kozaki za kolano Celebrity za 1999 zł. Jednak naszą uwagę najbardziej przyciąga dżinsowa mini, którą możecie aktualnie kupić w  Zarze za jedyne 99 zł! Jak wam się podoba cała stylizacja? Skusicie się na spódnicę mini?

 

 

 

 

Więcej na temat Gabi Drzewiecka
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09