Ada Fijał na Flesz Fashion Night Ada Fijał na Flesz Fashion Night Ada Fijał na Flesz Fashion Night Ada Fijał na Flesz Fashion Night
Ada Fijał na Flesz Fashion Night
ONS
1/4
Ada Fijał na Flesz Fashion Night
ONS

 

W Warszawie trwa jedno z największych i najważniejszych modowych wydarzeń w Polsce - Flesz Fashion Night.
Jedną z projektantek, która zaprezentowała swoje kreacje jest Ranita Sobańska, kojarzona dotąd głównie z marką 4F i strojami naszej reprezentacji olimpijskiej. Jej muzą została olśniewająca Ada Fijał!

Jak prezentowała się dziś wieczór? Zobaczcie w naszej galerii!
 

Zobacz też: Tak wyglądali w pierwszym dniu szkoły... Rozpoznajesz te gwiazdy? ZDJĘCIA

2/4
Ada Fijał na Flesz Fashion Night
ONS

 

Tej muzy nikomu, kto interesuje się modą, przedstawiać nie trzeba. Ada Fijał od lat zachwyca swoimi stylizacjami. Aktorka zrobiła furrorę swoimi filmikami „Peszyn for Feszyn”, parodiując znane Polki i ich styl. Wiele razy wcześniej widzieliśmy ją również na Flesz Fashion Night. 

3/4
Ada Fijał na Flesz Fashion Night
ONS

 

Ranita Sobańska zasłynęła jako projektantka strojów dla naszej kadry olimpijskiej na Igrzyska w Vancouver (2010), Londynie (2012), Sochi (2014) i ostatnich - w Rio de Janeiro (2016). Obecnie pracuje nad strojami na Igrzyska w Tokio. Absolwentka ASP jest główną projektantką i zarazem dyrektor kreatywną sprzedającej odzież sportową marki 4F. Ale zajmuje się nie tylko sportem. Swoje kolekcje autorskie Ranita Sobańska prezentowała m.in. na Fashion Week Poland. Jej projekty oglądaliśmy na najbardziej stylowych polskich gwiazdach - m.in. Małgorzacie Kożuchowskiej, Natalii Kukulskiej, Katarzynie Sokołowskiej czy Dorocie Gardias. Szerszej publiczności dała się poznać jako ekspertka w progranie „Project Runaway” na TVN. 

4/4
Ada Fijał na Flesz Fashion Night
ONS