Ewa Farna na Lato Zet

Ewa Farna zaliczyła modową masakrę?

Ewa Farna na Lato Zet

Ewa Farna wkrótce rozpocznie studia w Warszawie, ale o tym, że gwiazda dojrzewa świadczy jej coraz bardziej drapieżny styl. Po występie na Eska Music Awards 2012 w dziwnej stylizacji inspirowanej mangą przyszła kolej na kolejną. Tym razem ostrą i z pazurem.

Zobacz: Ewa Farna w dziwnych butach i szelkach "sado-maso"

Wczoraj w Łodzi odbył się koncert Lato Zet i Dwójki, podczas którego wystąpiły chyba obecnie najbardziej kojarzone z list przebojów gwiazdy. Wśród nich pojawiła się Farna. Z całą sympatią dla Ewy, ale jej stylizacja nie przypadła nam do gustu. Zbulowana tunika z wyznaniem "Being, belief, breathing", do której Farna dobrała czapkę z ćwiekami i... jeansowe buty prezentowała się niczym skrzyżowanie obecnego stylu Dody ze stylem Beaty Kozidrak.

Chyba wolimy Ewę w stylizacjach bardziej delikatnych. Szczególnie w dobrze skrojonych kreacjach, które podkreślają jej wizualne atuty. Przykładem była stylizacja glamour z Viva Comet 2012 (zobacz).

Na koncercie pojawiła się również Jula, w nieco słodszej i spokojniejszej stylizacji. Wyglądała lepiej od Ewy? Zagłosujcie w sondażu:


Ewa Farna

Więcej zdjęć Ewy Farnej i innych gwiazd z koncertu Lato Zet i Dwójki:

Więcej na temat Ewa Farna Jula sondaż
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27