Kłótnia na Facebooku Eweliny z Warsaw Shore
ONS

Koniec z krągłościami! Ewelina z "Warsaw Shore" mocno schudła, ale fani dalej są bezlitośni

Kłótnia na Facebooku Eweliny z Warsaw Shore
ONS

Program Warsaw Shore od początku wzbudza wiele skrajnych emocji. Przyczynili się do tego głównie sami uczestnicy show, których zachowania były nie do zaakceptowania przez wielu Polaków. Mimo to show przyciąga przed telewizory tysiące widzów, a po zakończeniu pierwszego sezonu część uczestników zaczęła brylować na salonach wśród największych gwiazd. Zobacz: Warsaw Shore będzie miało konkurencję. Powstaje nowe show o imprezowiczach

Nie ma co ukrywać, że większość osób po opuszczeniu słynnej, imprezowej willi postanowiła odcinać kupony od swojej popularności. Ewelina z Warsaw Shore jest na to doskonałym przykładem. Na swoim profilu na Facebooku często zamieszcza zdjęcia produktów, które otrzymuje od różnych firm w zamian za reklamę. Jednak to nie wszystko.

Ewelina oprócz tego postanowiła pochwalić się swoją metamorfozą i od dłuższego czasu zamieszczała zdjęcia prezentujące jej coraz szczuplejszą sylwetkę. Po wtorkowej gali MTV EMA podsumowała te zmiany, zestawiając ze sobą dwie fotografie: jedną z tegorocznej gali i drugą z ubiegłorocznej. Z pewnością uczestniczka show liczyła na komplementy i słowa uznania, ale jedna z fanek od razu sprowadziła ją na ziemię, czego Ewelina nie mogła pozostawić bez komentarza:

Fanka: jak dla mnie wyglądasz tak samo  :D

Ewelina: To do optyka ;-d slyszalam ze u jakiegos jest druga para gratis ;-d

Fanka:  Jesteś strasznie bezczelna. Zrobiłaś karierę ( o ile można tak to ująć) i się tu rzucasz! Trochę kultury dziewczyno. Obejrzałam kilka odcinków i miałam dobre zdanie o Tobie,bo byłaś pozytywna,ale widać rozgłos komuś kto nie ma własnej osobowości nie służy. Nie pozdrawiam.


Nie można ukryć, że różnica jest widoczna gołym okiem. Czyżby fanki zazdrościły Ewelinie popularności i nowej figury?

Zobacz: Ewelina z Warsaw Shore zmieniła fryzurę. Fani nie mają dla niej litości


 

 

Więcej na temat Warsaw Shore Luxuria Astaroth
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00