Ewa Farna z torebką Boy Chanel, 15 000 zł Ewa Farna Ewa Farna Ewa Farna z torebką Boy Chanel, 15 000 zł Ewa Farna
Ewa Farna z torebką Boy Chanel, 15 000 zł
Eos
1/6
Ewa Farna z torebką Boy Chanel, 15 000 zł
Eos

Jakkolwiek nie kochalibyśmy jej jako wokalistki, z bólem serca przyznajemy – Ewa Farna nie jest ikoną stylu. Wokalistka często pokazuje się w nietrafionych fasonach, źle dobranych rozmiarach i wzorach, które nie pasują do jej figury. 

 

Zobacz też: Jak dużo wiesz o Ewie Farnej? Czy znasz na pamięć jej piosenki? Sprawdź się w naszym QUIZIE

 

Dlatego z pozytywnym zaskoczeniem przestudiowaliśmy jej ostatnią stylizację z występu w programie „Dzień dobry TVN"! Autorka piosenki „Bumerang" wyglądała ekstra w modnej koszuli, niebieskich jeansach i z pewną bardzo drogą, kultową torebką – no, może z jednym malutkim niedociągnięciem. Jakim? Zajrzyjcie do naszej galerii!

 

Więcej: Dlaczego sandałki na obcasie powinny znaleźć się w szafie?

 

2/6
Ewa Farna
Eos

Czy wiedzieliście, że odręczne napisy na ubraniach to trend? A jednak! Spójrzcie tylko na kolekcje awangardowych projektantów takich jak Margiela czy Raf Simons, w których trend na „scribble" pojawił się na sneakersach, płaszczach czy koszulkach. Ewa Farna postawiła na to ostatnie – jej koszula wygląda jak od jednego z projektantów ze słynnej antwerpskiej szóstki! Wokalistka połączyła ją z prostym, białym t-shirtem i  obcisłymi, granatowymi jeansami.

3/6
Ewa Farna
Eos

Do swojej stylizacji Ewa Farna dobrała potężne, szare sandałki z zamszu na klocku ze sznurowanym wiązaniem i otwartymi palcami. Jej buty wyglądają ekstra – i z pewnością podkręcają figurę wokalistki. Ale Ewo, jedna mała uwaga – przy butach za kostkę lepiej założyć szerokie spodnie, lub ewentualnie podwinąć nogawkę jeszcze wyżej. Wtedy Twoje nogi wyglądałyby na jeszcze dłuższe ;)

4/6
Ewa Farna z torebką Boy Chanel, 15 000 zł
Eos

Poza tym jednym małym mankamentem stylówa Ewy jest świetna! Czy zauważyliście jej legendarną torebkę Boy od Chanel? Niestety to nieduże, pikowane cudo pozostaje dla wielu z nas w strefie marzeń – jej cena wynosi bowiem skromne 15 tysięcy złotych...

5/6
Ewa Farna
Eos

Taki prosty look warto podkręcić maksymalistycznym akcentem w postaci mocnej biżuterii czy okularów. Ewa postawiła na przypominający różaniec naszyjnik, również od Chanel, oraz modny kształt okularów plasujący się pomiędzy clubmasterami a awiatorkami. Wyglądała świetnie! Ewo, czekamy na więcej!

6/6
Ewa Farna o 10-leciu. O czym marzy?

Ewa Farna o swoim jubileuszu w Sopocie. 

Więcej na temat Chanel Ewa Farna