W minioną niedzielę wystartowała Wakacyjna Trasa Dwójki. W ramach imprezy swoje hity wykonali artyścy tacy jak Ira, Blue Cafe, Kombi czy Varius Manx & Kasia Stankiewicz. 

 

Ale koncerty na toruńskiej scenie dały też dwie słynące z ekscentrycznego stylu wokalistki, Ewa Farna i Ewelina Lisowska. Obie postawiły na rzucające się w oczy, seksowne stylizacje! Która waszym zdaniem wyglądała lepiej?

 

Więcej: Od zwariowanej nastolatki do dojrzałej kobiety... Zobaczcie, jak zmieniała się Ewa Farna!

 

Ewa Farna
ONS.pl

 

Zarażająca uśmiechem 24-letnia Ewa pozowała fotografom na ściance w czarnym, dżersejowym topie z kopertowym dekoltem, superobcisłych, marmurkowych jeansach w szarym kolorze oraz krwistoczerwonym płaszczu o kroju ramoneski z laskierowanej skóry. Kurtkę zdobiły przeróżne, naniesione odręcznie napisy – od „Hahaha" czy „To ta z telewizji", aż po „Znowu przytyła!" oraz „Może Ewa jest w ciąży", co zapewne jest odniesieniem do sporej ilości artykułów na łamach tabloidów doszukujących się w plus size'owej wokalistce oznak ciąży.

 

Więcej: Ewa Farna pokazała zdjęcie z mamą! Wyglądają jak siostry?

 

Ewa Farna
ONS.pl

 

Do swojej czerwonej stylizacji, Ewa dobrała skarpetowe botki na szpilce w stylu słynnego modelu marki Vetements. Od francuskiego pierwowzoru obuwie Ewy odróżniały odkryte pięty i palce, eksponujące pedicure w jasnoniebieskim kolorze.

 

Więcej: Najpierw ślub, a teraz...dziecko? Ewa Farna zdradza plany macierzyńskie. Kiedy planuje powiększyć rodzinę?

 

Ewelina Lisowska
ONS.pl

 

Ale Ewelina Lisowska również postawiła na stylizację w jaskrawych kolorach. Znana z włączania niskich cen 26-latka miała na sobie inspirowane motocrossem body z czerwonymi rękawami w nadruki płomieni. A ponieważ więcej znaczy lepiej, do Ewa zestawiła je z bananowożółtą sukienką z farbowanego denimu z nadrukiem w panterkę. Do swojej eksponującej nogi kiecki mini Lisowska – podobnie jak Farna – dobrała botki z odkrytym palcem. W jej przypadku były one z lakierowanej skóry i miały zapięcie na suwak.

 

Więcej: Farna, Podsiadło... 11 młodych artystów, którzy zupełnie odmienili polską muzykę. Nasze zestawienie

 

Ewelina Lisowska
ONS.pl

 

Więcej na temat Ewa Farna Ewelina Lisowska