Emma Stone na gali rozdania Oscarów 2018 Emma Stone na gali rozdania Oscarów 2018 Emma Stone na gali rozdania Oscarów 2018 Emma Stone na gali rozdania Oscarów 2018 Emma Stone na gali rozdania Oscarów 2018
Emma Stone na gali rozdania Oscarów 2018
East News
1/6
Emma Stone na gali rozdania Oscarów 2018
East News


Wybierasz się na Oscary i jesteś kobietą, ale jednocześnie uważasz, że suknia balowa to oznaka konformizmu w stosunku do mizoginii społeczeństwa?

 

Więcej: Tryumf faworytów, kobiety w roli głównej i... Najlepsze momenty Oscarów 2018

 

W takim wypadku wczorajsza stylizacja Emmy Stone jest dla ciebie. Aktorka postanowiła zagrać na nosie absolutnie wszystkim i na tegorocznej gali rozdania Oscarów zrezygnowała z sukni.

 

Więcej: Oto najlepsza aktorka 2017 roku. Poznajcie bliżej Frances McDormand!

 

Co miała na sobie? Jak wyglądała? I dlaczego powinno was to w ogóle obchodzić? Odpowiedzi na każdą z tych palących kwestii znajdziecie w naszej galerii.

 

Więcej: Oscary 2018: Kształt wody Guillermo del Toro najlepszym filmem!

 

2/6
Emma Stone na gali rozdania Oscarów 2018
East News

 

Emma Stone, która w zeszłym roku zgarnęła Oscara za swoją rolę w „La La Land", pokazała się na tegorocznej edycji najbardziej prestiżowej imprezy w branży filmowej w stylizacji, która w dość alternatywny sposób interpretuje klasyczny oscarowy look.

 

3/6
Emma Stone na gali rozdania Oscarów 2018
East News

 

Na wczorajszej gali rozdania nagród Akademii Filmowej aktorka miała jedwabny garnitur marki Louis Vuitton. Zgadza się – Emma Stone miała na sobie spodnie. A ściślej, czarne spodnie i czerwony żakiet z tego samego, lśniącego jedwabiu oraz różową wstęgę zawiązaną w pasie w kokardę. Naturalnie, garnitur jest nadal w punkt trendów na wiosnę/lato 18 – burgund żakietu (pod którym Stone nie miała na sobie chyba niczego) był przełamany szokująco różowym paskiem. Colour blocking w wersji 2018.

 

4/6
Emma Stone na gali rozdania Oscarów 2018
East News

 

Swój look aktorka wykończyła różanym, przydymionym makijażem oczu i fryzurą z głębokim przedziałkiem. Za look aktorki odpowiada jej stała stylistka Petra Flannery – z kolei wybór Louis Vuitton nie dziwi, ponieważ Stone od paru sezonów jest twarzą francuskiej marki.

 

5/6
Emma Stone na gali rozdania Oscarów 2018
East News

 

Wybór Emmy okazał się strzałem w dziesiątkę – przynajmniej dla użytkowników Twittera. Aktorkę jednogłośnie pochwalono za zrezygnowanie z konwencji oscarowej kreacji – a jej garnitur od LV okrzyknięto manifestem feminizmu. Zauważono również, że strój wyróżniał się także z innego powodu – zaskakujący okazał się też jego kolor, ponieważ wiele gwiazd tego wieczoru postawiło na biel.

 

6/6
Emma Stone na gali rozdania Oscarów 2018
East News

 

Nie jest to pierwszy raz kiedy Emma Stone rezygnuje z konwencjonalnej sukni, którą kojarzymy z Oscarami. W 2015 roku aktorka wystąpiła na gali rozdania Złotych Globów w wyszywanym kryształami kombinezonie od Lanvin. Co myślicie o takim niekonwencjonalnym stroju?

 

Więcej na temat Emma Stone Oscary