Edyta Górniak Edyta Górniak Edyta Górniak Edyta Górniak Edyta Górniak w botkach Steve Madden
Edyta Górniak
East News
Udana metamorfoza?
1/5
Edyta Górniak
East News

Porozmawiajmy o włosach Edyty Górniak. Wokalistka, diwa, gwiazda okładki „Party" oraz jurorka programu „The Voice Kids" może się pochwalić burzą imponujących, lśniących fal w ciepłym odcieniu orzechowego brązu, które zazwyczaj nosi rozpuszczone, wyprostowane bądź zaczesane do góry.

 

Więcej: Nowy facet Joanny Krupy to BYŁY partner Edyty Górniak?! Znamy prawdę!

 

Ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że fryzura Edyty Górniak, z którą kojarzyliśmy diwę do tej pory właśnie bezpowrotnie odeszła. Gwiazda pojawiła się na na gali boksu Boxing Night na warszawskim Stadionie Narodowym nie tylko w zupełnie nowej fryzurze, ale także w pewnym intrygującym modelu botków, które natychmiast musimy mieć.

 

Więcej: Zbliża się premiera najnowszego singla Edyty Górniak i Donatana! Wiemy, kiedy i gdzie go usłyszycie! Zobaczcie okładkę

 

Jak wyglądają nowe włosy Edyty Górniak – i cóż to za wystrzałowe buty? Dowiecie się tego w naszej galerii.

 

2/5
Edyta Górniak
East News

 

Ta-daaaam! Oto nowa fryzura Edyty, której premiera odbyła się dziś na Stadionie Narodowym w Warszawie. Edyta postawiła na ostre cięcie nieco dłuższe niż do ramion, a swoje dotychczasowe nieokiełznane fale zamieniła na ultraprostą, lśniącą fryzurę. Czyż nie wygląda doskonale?

 

3/5
Edyta Górniak
East News

 

To futurystyczne cięcie zgrabnie współgra z czarną, interesującą stylizacją diwy. Edyta miała na sobie asymetryczną koszulę z prześwitującymi, koronkowymi wstawkami, która zdawała podszyta od spodu połyskującą, czarną satyną. Do tej intrygującej koszuli wokalistka dobrała sznur pereł z logotypem Chanel, których ceny chyba nie chcemy znać (właściwie to jest ona tak wysoka, że sam francuski dom mody podaje ją tylko i wyłącznie na życzenie klienta). Z kolei na dół Edyta wybrała superobcisłe spodnie z lśniącej, czarnej skóry.

 

4/5
Edyta Górniak
East News

 

Ale nogi! Oczywiście, ten piorunujący efekt Edyta zawdzięcza nie tylko błyszczącym spodniom, ale i krwistoczerwonym botkom w modnym „skarpetowym" fasonie niczym słynne projekty Demny Gvasalii dla Balenciagi i Vetements. Te wystrzałowe buty z czerwonego zamszu to projekt amerykańskiej marki Steve Madden.

 

5/5
Edyta Górniak w botkach Steve Madden
East News

 

Dla niektórych bocianie nogi – dla innych nowy, odjechany trend. Skarpetkowe obuwie wydaje się dzielić ludzi na dwa obozy – tych, którzy doceniają ich odjechany wygląd oraz takich, którzy po prostu nie mogą na nie patrzeć. My z pełną odpowiedzialnością chcieliśmy powiedzieć, że naszym zdaniem Edyta Górniak wyszła z tej stylizacji obronną ręką. Lub, bardziej odpowiednio, stopą.

 

Na zdjęciu botki Steve Madden, 459 zł

 

Więcej na temat Edyta Górniak