Stylizacja Edyty Górniak Edyta Górniak i Allan Edyta Górniak Buty Edyty Górniak Akcesoria Edyty Górniak
Stylizacja Edyty Górniak
1/5
Stylizacja Edyty Górniak

Edyta Górniak to jedna z niewielu polskich gwiazd muzyki, które można bez wahania nazwać prawdziwymi diwami. Oczywiście, jest jej niespotykany, imponujący głos i niezaprzeczalny talent muzyczny – ale wokalistka jest także diwą w kwestii swojego podejścia do stylu.

 

Więcej: Edyta Górniak wyda autobiografię? Diwa chce ujawnić sekrety z życia osobistego i zawodowego. „W grę wchodzi...”

 

Edyta nie stroni od ekstrawaganckich krojów, odważnych połączań kolorystycznych czy niebotycznych obcasów, które doskonale podkreślają jej godną pozazdroszczenia figurę.

 

Zobacz też: Wiemy, ile za udział w „The Voice of Poland’’ dostaną trenerzy. Poznajcie zarobki gwiazd muzycznego show

 

Ale ostatnio wokalistka została sfotografowana na warszawskiej ulicy w nierzucającej się w oczy stylizacji. Ale czy na pewno jest taka niepozorna? Na pewno nie jeśli zwrócicie uwagę na jej drogie akcesoria!

 

Znamy ich marki oraz ceny. Poznacie je na kolejnych slajdach naszej galerii!

 

Więcej: TYLKO U NAS! Edyta Górniak jest znów zakochana! Kim jest nowy partner gwiazdy? Zobaczcie ich intymne zdjęcia

 

2/5
Edyta Górniak i Allan

Czarny to kolor, w którym Edyta Górniak najwyraźniej czuje się najlepiej. Wokalistka została sfotografowana w prostej. monochromatycznej stylizacji na spacerze ze swoim synem, Allanem.

3/5
Edyta Górniak

Wokalistka połączłya superobcisłe spodnie z czarnej skóry (ale nogi!) z prostą górą z dekoltem typu crew-neck i krótkimi rękawami z czarno-białą falbaną.

4/5
Buty Edyty Górniak

Ale to dopiero początek stylizacji Edyty. Cały look robią dodatki! Piosenkarka dobrała do niego czarne czółenka na wysokim obcasie z ostrymi noskami i złotymi ćwiekami na pięcie. Czy to Valentino? Nie, to projekt polskiej marki Kazar i kosztuje dokładnie 649 zł!

5/5
Akcesoria Edyty Górniak

Legendarna wokalistka za nic robi sobie „regułę", według której torebka powinna pasować do butów. Postawiła na zieloną kopertówkę marki Patrizia Pepe za 700 zł. Swój look Edyta skompletowała okularami godnymi diwy. Ten odjechany model z wycięciami w szkłach to dzieło włoskiej marki Miu Miu i kosztuje 1700 zł. Wyglądała ekstra!

Więcej na temat Edyta Górniak Allan Krupa