East News

Edyta Górniak pojawiła się na konferencji nowej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Artystka wyróżniała się w tłumie gwiazd, dzięki swojej stylizacji.  Na tę okazję wybrała bardzo seksowną sukienkę, która podkreśliła jej doskonałą figurę i odsłoniła opaleniznę. W końcu gwiazda niedawno wróciła z wakacji w Tajlandii... Podczas premiery pierwszego odcinka "Agenta" wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Gwiazda nagle opuściła salę. Co się stało!

1/4
ONS.pl

Edyta Górniak będzie bez wątpienia jedną z najjaśniejszych gwiazd kolejnego sezonu „Agenta", który rusza już 27 lutego o godz. 21.30. Czy wyobrażacie sobie zawsze wystylizowaną i kochającą szpilki Edytę w zmaganiach w terenie? Górniak - jak na divę przystało - lubi bawić się modą i wie jak podkreślić swoją urodę.  Dobrze to było widać na konferencji „Agenta".

2/4
ONS.pl

47-letnia gwiazda do skórzanej mini dobrała szpilki nude - to znany dobrze trik, by wydłużyć nogi. Cieliste, delikatne buty pasowały do skórzanej sukienki z asymetrycznym przodemi. W takim wydaniu już dawno nie widzieliśmy Edyty Górniak. Stylizację uzupełnił złoty pasek Versace.

 

3/4
ONS.pl

Edyta Górniak wzięła udział w przedstawieniu uczestników i nagle wyszła. Okazuje się, że opuściła salę tylko na czas emisji odcinka. Gwiazda wytłumaczyła, że program wywołuje w niej ogromne emocje i chce obejrzeć go wspólnie z bliskimi.

4/4
ONS.pl

Uwielbiamy Edytę Górniak w roli diwy, ale też nie możemy się doczekać, by zobaczyć ją w zmaganiach w „Agencie" - bez makijażu, ułożonych włosów, na luzie.

Podoba Wam się stylizacja Edyty Górniak? Myślicie, że artystka może być agentem?

 

Zobacz takżeByły chłopak Edyty Górniak ma już nową dziewczynę. To piękna modelka!

Więcej na temat Edyta Górniak