No więc jeśli jeszcze tego nie wiecie, w miniony czwartek (tak, w czwartek) Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli sekretny ślub w położonym nieopodal Zakopanego Kościelisku. 

 

Więcej: PAULINA KRUPIŃSKA I SEBASTIAN KARPIEL-BUŁECKA WZIĘLI ŚLUB. TAKIEJ SUKNI JESZCZE W SHOW-BIZNESIE NIE BYŁO!

 

Dlaczego sekretny? Otóż modelka oraz wokalista nie poinformowali o ślubie mediów, a pierwsze zdjęcia pary młodej, które ujrzały światło dzienne zostały opublikowane przez samą Krupińską na jej oficjalnym facebookowym fanpejdżu.

 

Więcej: Zobaczcie, jak wyglądali Agnieszka Woźniak-Starak z mężem na ślubie Krupińskiej i Karpiela! Co za stylizacje!

 

Suknia ślubna Paulina Krupińska

 

Teraz – zaledwie w dzień po ceremonii – po internecie krąży coraz więcej zdjęć pary zrobionych przez paparazzi lub zaproszonych na imprezę gości. Wiemy już, że w kontekście mody, zaproszeni na ślub goście mogli podziwiać pannę młodą w dwóch ślubnych kreacjach. Pierwszą z nich – zgodną z podhalańskim strojem ludowym – Paulina miała na sobie podczas uroczystości kościelnej. W snieżnobiałej sukni w oczy rzucają się ludowe korale, batystowa koszula z folklorystycznymi koronkami i gorset z haftami w polne maki i chabry. Również obuwie modelki było tradycyjne – miała na sobie skórzane kierpce.

 

Więcej: Paulina Krupińska w DRUGIEJ sukni ślubnej! Zobaczcie, jak wyglądała na weselu! NOWE ZDJĘCIA

 

Suknia ślubna Paulina Krupińska
Instagram

 

Druga z kreacji Pauliny Krupińskiej – w którą modelka przebrała się na wieczorne uroczystości weselne – była zgodna z konwencjonalnym wyobrażeniem białej sukni ślubnej. Tę śnieżnobiałą, długą do ziemi suknię o asymetrycznym dekolcie z florystyczną aplikacją i głębokim wcięciem stworzyła dla Krupińskiej Viola Piekut. Do swojej olśniewającej kreacji modelka dobrała białe sandały na obcasie z wiązaniem w kostce.

 

Więcej: Mamy PIERWSZE ZDJĘCIA z wesela Krupińskiej i Karpiela-Bułecki! Goście dopisali! Kto bawi się razem z nimi?

 

Więcej na temat Paulina Krupińska