Karolina Ferenstein-Kraśko i Dorota Gardias na Flesz Fashion Night 2017
ONS.pl

 

Dorota Gardias i Karolina Ferenstein-Kraśko zachwyciły na wczorajszej gali Flesz Fashion Night w szytych na miarę kreacjach od Violi Piekut! Zarówno prezenterka TVN jak i bizneswoman i żona Piotra Kraśki zadały szyku na czerwonym dywanie w Praskiej Drukarni w oszałamiających kreacjach, które Viola Piekut stworzyła dla nich specjalnie na tę okazję. Która z nich wyglądała lepiej?

 

WIęcej: Niezwykłe kreacje i najlepsi polscy projektanci! Zobacz, kto pojawił się na 6. edycji Flesz Fashion Night

 

Dorota Gardias i Viola Piekut na Flesz Fashion Night 2017
ONS.pl

 

Malinowy róż to zdecydowanie kolor Doroty Gardias. Prezenterka, dziennikarka i gwiazda zbliżającej się wielkimi krokami drugiej edycji programu Azja Express wyglądała olśniewająco w tej krótkiej, asymetrycznej sukience z odważnym dekoltem i zdekonstruowanym, futurystycznym krojem. Szczególnie w połączeniu z superwysokimi sandałkami-gladiatorkami – no i swoją platynową grzywką!

 

Więcej: Gwiazdy "Azja Express" pokazały się na konferencji prasowej! Kto wystąpi w drugiej edycji show?

 

 

Karolina Ferenstein-Kraśko na Flesz Fashion Night 2017
ONS.pl

 

Więcej: Dorota Gardias nową „Żenulką”? Joanna Przetakiewcz jak Małgosia Rozenek, a Tymon Tymański... „Azja Express 2” od kulis!

 

Ale projektantka stworzyła na ten wieczór kreację również dla Karoliny Ferenstein-Kraśko. Spójrzcie tylko na jej imponującą, zieloną suknię! „Dziękuje niezawodnej @violapiekut za piękna kreacje w moim ulubionym kolorze 🍀💥", napisała żona Piotra Kraśki w podpisie zdjęcia z Flesz Fashion Night które wstawiła na swój Instagram. Rzeczywiście, trudno zaprzeczyć, że w tej zmysłowej, szmaragdowozielonej kreacji z modnym prześwitem na dekolcie i wcięciem eksponującym nogę wyglądała jak milion dolarów – z kolei skórzana ramoneska dodała jej stylizacji odrobinę bardziej casualowy charakter.

 

Więcej: Ostatnie chwile lata rodzina Kraśków spędziła w Grecji. Zobaczcie urocze zdjęcia

 

Flesz FN banner
Viva