Myślicie „tania sukienka na wesele", udajecie się do Sugarfree. Polska marka słynąca z bardzo zróżnicowanego asortymentu sprzedaje tylko i wyłącznie sukienki, które wprost idealnie nadają się na bardziej oficjalne uroczystości, a przy tym nie wypalą nam dziury w portfelu.

 

Więcej: ZOBACZCIE, JAK NATALIA SIWIEC WYGLĄDAŁA ZANIM STAŁA SIĘ SŁAWNA. FANI: 'MYŚLAŁEM, ŻE TO GODLEWSKA'

 

Być może za to właśnie pokochały ją gwiazdy. Na ostatniej prezentacji nowej kolekcji polskiej marki pojawiła się Natalia Siwiec oraz Dominika Grosicka. Obie panie miały na sobie sukienki z metką Sugarfree – oraz bardzo luksusowe akcesoria.

 

Natalia Siwiec


 

Wygląda na to, że Natalia Siwiec najlepiej czuje się w różu – szczególnie w total looku od stóp do głów. Jej falbaniasta sukienka mini z dekoltem typu carmen oraz wzorem w pionowe paski pochodzi z wakacyjnej linii Sugarfree, zwie się Bora Bora (bardzo adekwatnie) i kosztuje 329 zł. Siwiec kontyuowała wakacyjne skojarzenia, dobierając do swojej zwiewnej sukienki białą, wiklinową torebkę popularnej wśród gwiazd marki Cult Gaia (1350 zł).

 

Więcej: ZDJĘCIA ŚLUBNE POLSKICH WAGS

 

Dominika Grosicka

 

Więcej: NIETYPOWA STYLIZACJA SIWIEC: JEST ZARA, JEST MANGO, ALE FANI I TAK DYSKUTUJĄ TYLKO O BUTACH

 

Żona grającego w polskiej reprezentacji Kamila Grosickiego również pojawiła się na prezentacji polskiej marki i – podobnie jak Natalia Siwiec – miała na sobie sukienkę z metką Sugarfree. Jej asymetryczny, czarny model o długości maksi z głębokim wycięciem i z jednym rękawem zwie się Vika i może być wasza za 219 zł. Do swojej niedrogiej sukienki Grosicka dobrała jednak wcale-nie-tak-niedrogi akcent. W lewej dłoni ściskała czarny, pikowany kuferek Lady Dior, który w serwisach aukcyjnych osiąga zwalającą z nóg cenę 14 000 zł. A ponieważ Dior nie sprzedaje swoich projektów przez internet, żeby ją mieć musicie nie tylko pofatygować się do butiku – ale przedtem odczekać swoje na liście oczekujących.