• BZ

Dominika Grosicka czy Célia Jaunat? Która z naszych WAGs wygląda bardziej HOT w bikini? Pojedynek

 

Po mało udanym dla ich parnerów Mundialu, polskie WAGs mają wreszcie okazję trochę z nimi pobyć. Wiele żon i dziewczyn piłkarzy wrzuca zdjęcia z wakacji. Célia Jaunat, partnerka Grzegorza Kruchowiaka zszokowała ostatnio polskich fanów piłkarza publikując filmik z dość... kontrowersyjnymi igraszkami na plaży. Trzeba jednak przyznać, że francuska modelka wygląda olśniewająco. Nie ustępuje jej żona innej z polskich gwiazd piłki - Kamila Grosickiego. Pani Dominika wrzuciła ostatnio na Instagrama bardzo gorącą fotkę w białym bikini. Która z nich wygląda lepiej w bikini i stroju kąpielowym?

 

Célia Jaunat odwiedziła w ostatnich dniach wiele plaż - Bahamy, Miami, teraz Copacabana... Na wszystkich wygląda świetnie!

 w bikini - zdjęcie z Instagrama
Instagram

Célia Jaunat w kostiumie kąpielowym - zdjęcie z Instagrama
Instagram

Zobacz też: Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak jednym filmikiem z wakacji wywołali burzę. Zobaczcie najnowsze zdjęcia pięknej WAG! Ale SEXY!

 

Dominika Grosicka to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych polskich WAGs:

Dominika Grosicka w bikini - zdjęcie z Instagrama
Instagram

Dominika Grosicka w kostiumie kąpielowym - zdjęcie z Instagrama
Instagram

Zobacz: Dominika Grosicka jeszcze nigdy nie była tak szczera! Zaszła w ciążę jako nastolatka! "Mój stan wzbudzał emocje" Co jeszcze zdradziła?

 


Może Cię również zainteresować:

Grzegorz Krychowiak świętuje dzisiaj 28. urodziny! Jaka jest historia jego wygłupów ze Szczęsnym? Poznaj ciekawostki o piłkarzu!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut